K.B.B. - Kulak-Burun-Boğaz Horkes- Horlama kesici

funda1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2009
77
0
Merhabalar.
HORKES diye bir ürün duydum geçenlerde. Horlamayı önleyici ve nefes yolunu açıcı buruna takılan mink manyetik bir cihazmış. Gece yatarken takılıyormuş. Aranızda bunu kullanan var mı? İşe yarıyor mu gerçekten?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

maalesef hayal kırıklıgı.butun gece uyuyamadım .esım daha beter horladı.bıde aparat gece düşüyo burundan.karanlık ara dur.kesınlıkle tavsıye etmıyorum.gerı ıade alırlarsa verıcem

İşe yaramadığına üzüldüm. İnşallah başka bir çare bulabiliriz..

firmayla kavga dövüş zorla geri verdim.oda eczane sayesınde gerı verebildim.birde iadede yapmıyolar.sıkıntı oluyor.kesinlikle almayın

Babam annem için sipariş vermişti geçen hafta,işe yaramıyormu yani.:uhm:Hemen arayıp sorayım belki gelmemişse geri iptal ederler..

Bende kullandım kızlar ilk zamanlar iyiydi ama gece sürekli düşüyor e tabi insan farketmeyince hiç bir etkisi olmuyor. Ben vermedim ama keşke verseymişim.

eşim çok horluyor,tek umudum horkesti yorumları okuyunca vazgeçtim uykusuz gecelere devam o zaman... aslan kükremesinden beter geliyor gecenin sessizliğinde mübarek

Bende almak istiyordum burun ameliyatı olmama rağmen nefes almam da sorun var.Çok ümit etmiştimm oysaki:KK43:(

tüh ya işe yaramıyorsa yandım ben de almayı düşünüyordum 1 aydır eşimden ayrı uyuyorum gece gizlice diğer odaya kaçıyorum horlamasına dayanamıyorum o da bozuluyo bu duruma..ameliyat olmaya yanaşmıyor..

ben de annem için bunu araştırıyorum. ses bi yana nefes almadaki zorluk allah korusun gece ya nefessiz kalırsa diye aklım çıkıyor.

bir iki aydır bir tv programında bu ürünün reklamı oluyor ve taklitleri var mıknatıslı 20 liraya falan dikkatli olun diyorlar, ürün esas fiyatı 80-90 liraymış sanırım. memnun kalmayan arkadaşlar hangisinden kullandı acaba. gerçi bana çok cazip gelmiyor, bantlı bir şey değil ve düşüyorsa ya ağzına kaçsa falan, ne bileyim ben evhamlıyım böyle konularda. bilmiyorumkismile

tek ben uyuyamasam iyi çocuk uyanıyor biyandan onu uyutmaya çalışıyorum biyandan adamı dürtüklüyorum gece çıldırıyorum sinirden:KK47::84:

tek ben uyuyamasam iyi çocuk uyanıyor biyandan onu uyutmaya çalışıyorum biyandan adamı dürtüklüyorum gece çıldırıyorum sinirden:KK47::84:

annem şu her yerde gördüğümüz mavi kutudaki bantlardan kullanıyor 4-5 gece üst üste oldukça hafifliyor, kesiliyor hatta ama şimdi kış burun tıkanıklığı biraz oluyor haliyle. aradaki farka inanamıyor insan, tavsiye ederim.

Arkadaşlar bu konu ile ilgili para iade garantili bir ürün tavsiye edebilirim eğer reklama girmesse. Kesin sonuç odaklı

X