Hint dizileri izleyen ve seven kadınlardan yardım !

yelizkusu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2017
2
0
34
Merhaba :KK55:

Ben Galatasaray Üniversitesi'nde Medya İletişim alanında doktora yapıyorum ve bir araştırmam için Kanal 7'de Hint dizileri izleyen ve seven kadınlarla görüşmem gerekiyor. Sizin bu dizilerde neyi sevdiğinizi, dizileri niye izlediğinizi ve sizin beğenilerinizi ortaya çıkartan bir makale olmasını planlıyorum eğer bu dizileri izleyen kadınlara ulaşabilirsem. :KK28:

Sizden tek ricam yarım saat kadar sürecek bir çay sohbetinde sorularıma yanıt vermeniz :) İstanbul içinde ne zaman nerede müsaitseniz gelebilirim, benim için çok önemli bir konu, yardımcı olmayı isterseniz çok çok çok mutlu olurum, şimdiden çok teşekkürler :KK31:

Yeliz Yücel

hint dizilerini seven kadınlar değilde ... makalesi sana verebilirim bu dizilerden bir iki tanesini ilk 3 4 bölümünü izleyip fikir sahibi olabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Ilgin icin tesekkurler. Konu benim hint dizileriyle alakali bilgi sahibi olmam degil, hint dizileri izleyen kadinlarin izleme motivasyonlariyla alakali kalitatif bir arastirma yapmak. Yine de iyi niyetli onerin icin tesekkurler.

X