Bölgesel İncelme HİFU Body ( odaklı ultrason vücut)

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

beyazjasmin

mavi-deniz
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2017
85
12
Merhaba arkadaşlar,
Bu HİFU denen sistem yani ultraterapi yada odakli (fokuslu) ultrason diye de biliniyor ve yüz, boyun, gıdı bölgesinde olumlu sonuclar elde ediliyor , ve bölgesel incelme de, HİFU BODY vücut için de ameliyatsız liposaction diye geçiyor ve vücut yağlarını yok etmede de kullanılıyor...
Bu sistemi vücut için deneyen var mi? ben İzmir'de biryere gittim ve başladım
bakalım sonuçları yazarım
ve İzmir'de başka yerde de yok HİFU BODY uygulayan, İzmirde oturan arkadaşlara duyurulur :)

Son düzenleme:
Onun yerine bi spor salonuna yazıl bence. Çözüm daha garanti olur. Hem de çok daha estetik bir görüntünün olur. Bi de sağlıklı beslen

Onun yerine bi spor salonuna yazıl bence. Çözüm daha garanti olur. Hem de çok daha estetik bir görüntünün olur. Bi de sağlıklı beslen

Tsk.ler canım yorum için, fakat bölgesel yağlanmam gitmiyor, buara spor yapmiyorum, yürüyüş dışında..
Ama göbek yada basen yağlari gitmiyor, vücudum spordan inceldi, kiloda verdim ama sekil de bir değisiklik olmuyor

Tsk.ler canım yorum için, fakat bölgesel yağlanmam gitmiyor, buara spor yapmiyorum, yürüyüş dışında..
Ama göbek yada basen yağlari gitmiyor, vücudum spordan inceldi, kiloda verdim ama sekil de bir değisiklik olmuyor
Ağırlık çalışıp plates falan yaparsan mutlaka gider. Ama yürüyüş dışında kendini zorlayacak antrenmanlar yapmalısın. Plates harika olur diye düşünüyorum

merhaba arkadaşlar, her zaman giremiyorum siteye,
hifu body sistemi hakkındaki düşüncelerimi yazacağım,
ben basen bölgeme yaptırdım, haftada 1 yapılıyor, ilk 2 seans bir değişiklik görmedim, fakat 4.senastan itibaren basenimdeki yağlar gözle görülür biçimde yokolmaya başladı, 4 seans normalde yeterli ama ben 5 seans yaptırdım ve o bölge düzleşti...
hifu body nin yurtdışındaki izlenimleri çok iyi, youtube da da videoları ve hifu body, ameliyatsız liposaction diye biliniyor
yüz hifusu da var, gıdı eritmede ve cildi germede etkin. ben onu yaptırmadım ama bir arkadaşım yaptırdı, yüzünde incelme var, gıdısı yokoldu ve kaşları botoxlu gibi havaya kalktı.
yani HİFU SİSTEMİ'ni hem vücutta hem de yüz bölgesinde tavsiye ederim, ameliyatsız yöntemlerdeki en son teknoloji
ayrıca İzmirde olduğum için çok şanslıyım , izmir, hatay, İnönü cd. deki MEDİX CLUB'a gittim. ilgi alaka süper, Melek, Işıl ve Sultan Hanıma, gönülden çok teşekkür ediyorum..

Son düzenleme:
Bacaklarıma ve yüz bölgesine yaptırdım. Gerçekten etkili bir uygulama. Gaziemir'de bir yere yaptırdım ben fazlasıyla memnun kaldım.

X