HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ İTİRAFLARI

Püff kandınız siz de. Biri atmış tutmuş belli ki. Saçma sapan ucuz yerlere gitmedikçe sorun yoktur zaten. Denetlenmiyor mu sanıyorsunuz

Her sey dahil 100 tllik otele giderseniz evet bunlar olur. Cark belli.
Geceligi 300 350 tlnin altindaki otelden de oyle ahim sahim bir sey beklememek lazim.
ne kadar ekmek o kadar kofte.
atiyorum makarna ertesi gun makarna salatasi olarak cikiyodur elbet, normal.

Yok yahu tabi geceliği 80 liraya gittiğiniz yerde olabilir ona bişey diyemem. Ama düzgün otellerde öle şeler yok. Bizzat annem ve babam otellerde çalışıordu kendim biliorum. Artık yemekler çöp olmuo o kesin ne bilimpirinç pilavı ertesi gün ezogelin çorbada kullanıo falan. Masada kalan ekmekler bile çöpe atılır pire için yorgan yakmaya gerek yok

Kuşadası ephesia otele gitmiştik her şey gayet temiz ve güzeldi ama tbi her şey parasına göredir bnce ucuz yerler de böyle durumlar olabilir denetlenen ve bilinen Bi yerde böyle bşy olacağına ihtimal vermiyorum pek. Bunca iğrençliği yapanlar ahirette nasıl hesap verecekler Allah ıslah etsin insanların sağlığı ile oynuyorlar..

bu şekilde ne isim verip ne çalıştığı yer hakkında bilgi vermeden yapılan bir yazının karalama olmadığını nereden bileceğiz? her konu hakkında böyle işte biri varmış o konuda şunları söylüyo diye istediğimiz alanı ,mesleği vs kötüleyebiliriz. gerçekliğinden nasıl emin olucam bu yazının. belkide evinden sitenizin görevlilerinden biri kafasınan göre yazdı bunları nerden bileceğim

bu şekilde ne isim verip ne çalıştığı yer hakkında bilgi vermeden yapılan bir yazının karalama olmadığını nereden bileceğiz? her konu hakkında böyle işte biri varmış o konuda şunları söylüyo diye istediğimiz alanı ,mesleği vs kötüleyebiliriz. gerçekliğinden nasıl emin olucam bu yazının. belkide evinden sitenizin görevlilerinden biri kafasınan göre yazdı bunları nerden bileceğim
bu ucuz otellerde olan bırsey
ıyı bı otelde olması mumkun degıl cunku cok acayıp denetlenıyorlar oyle boyle degıl :)

Konuyu hortlatmis olucam ama yinede yazmak istedim.ben kusadasinda yasıyorum.adanin halkının çoğu turizmle uğraşır.15 yıldır burdayım.ve biçok arkadaşım otelcidir. Biri adada büyük bir 5 yıldızlı otelde pasta şefi.biri yine büyük bir otelin müdürü.bir diğeri gıda mühendisi.bu tip otellerde bunlar olmaz.tabiki değerlendirme yapılır çöpe gitmez onca şey ama bu yazıda anlatıldığı gibi bişeyde yok.ama suda bi gerçekki ne kadar ekmek o kadar köfte.tatile ne kadar çok para ayırırsanız o kadar iyi hizmet alırsınız.yok çiğköfte ayakla cigneniyomus.daha neler.yazan arkadaş heralde hiç 5 yıldızlı bi mutfakta çalışmadı.devasa mix leri görmedi.bikere bunlar olmadan o mutfağı açamazsınız bile.neyse yani rahat rahat yapın tatilinizi.

X