Maske Tarifleri Herkes sırlarını paylaşsın

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

Cileklireceke

Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2020
101
72
Arkadaşlar herkes cildi için kullandığı özel maskeleri paylaşabilir mi ? Bu tatilde cildimizi yenileyelim. Ben başlıyorum:

-Elma sirkesi cildi temizliyormuş lekelere iyi geliyormuş sanırım
-kahve telvesi cildi bebiş gibi yapıyor
-benim anneannem köyde bildiğimiz kil bulmuş. Taş çamur tarzı bir şey. Onu gülsuyuyla karıştırıp arada maske yapıyorum.

Sizin var mı minik sırlarınız ?

Arkadaşlar herkes cildi için kullandığı özel maskeleri paylaşabilir mi ? Bu tatilde cildimizi yenileyelim. Ben başlıyorum:

-Elma sirkesi cildi temizliyormuş lekelere iyi geliyormuş sanırım
-kahve telvesi cildi bebiş gibi yapıyor
-benim anneannem köyde bildiğimiz kil bulmuş. Taş çamur tarzı bir şey. Onu gülsuyuyla karıştırıp arada maske yapıyorum.

Sizin var mı minik sırlarınız ?
Kıl(aktardan almıştım yesil kıl)
Altın maske(dermokil)
Kahve maskesi (dermokil)
Siyah maske (şuan elimde üç ayrı markanın var)
Gül maskesi ( yabancı bir mrka)
Ayrıca tatlı badem yağıyla.yaptigim karışım
cilt temizleme cihazıyla haftada bir temziliyorum en az .
Göz çevresi için kağıt maskeler
uyguladigim zaman on numara ama tuzlu abur cubur çekirdek vs ...yediğim.zamanlar haftalarca uğraşıyorum yine sivilce yapıyor .. yememe icmeme dikkat etmedigim.zaman hepsi boşuna benim için öyle en azından ... Hemen hemen her türlü maskeyi.dnedim.bu arada..

X