Herbalife kullanan var mı???

Edmer

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2020
42
19
23
Merhabalar hanımlar ben 74 kilo balık etli biriyim basen bölgemde fazla yağlanma var genetik biraz diyet falan yapsam da zayıflayamıyorum her diyetin sonu daha fazla yiyerek daha fazla kilo alıyorum son çare herbalife kulanyım dedim kullanıp memnun kalanınız var mı beş altı kilo versem yeter bana bu ürüne nerden ulaşabilirim acaba bilgisi olanlar yardım edebilir mi lütfen

Kullandım kullandikca baydı..
Nereye kadar o mamalar o çaylar..
Yani dikkat ederek daha kolay verilir size ney kilo aldiriyorsa onu kesin irade ile oluyor herbi ile de iradesiz oda olmuyor çok sihirli birşey değil yani

Merhabalar hanımlar ben 74 kilo balık etli biriyim basen bölgemde fazla yağlanma var genetik biraz diyet falan yapsam da zayıflayamıyorum her diyetin sonu daha fazla yiyerek daha fazla kilo alıyorum son çare herbalife kulanyım dedim kullanıp memnun kalanınız var mı beş altı kilo versem yeter bana bu ürüne nerden ulaşabilirim acaba bilgisi olanlar yardım edebilir mi lütfen
Ben kullandım bir ay kadar
Sadece bi öğün kahvaltıda o mamayı yedim harici öğle yemeği ve aksam yemeğini normal yedim
Birde gün içinde çayını içtim
Bi ay içinde 6 kilo verdim ve bıraktıktan sonrada geri almadım
Bi danısmanla beraber yürüttüm
Ama tavsiyem şöyle
Zaten dedikleri gibi yersen herbalife ürününü kullanmasan bile verirsin
Günde üç litre su mecburı, çayı nerdeyse iki litre içiyosun toplam beş litre sıvı alıyosun nerdeyse tuvaletten çıkmıyodum
Öğlen yemeğinde protein ağırlıklı seyler ve salata veriyo ki normal diyettede böyle
Aksam yine hafif çorba salata vs tarzı seyler
Baslıcaksan sadece çayını al ve yediklerine dikkat et
Mamayı vs almana gerek yok boşuna ben suan çaya devam ediyorum sadece
80 den 74 inmiştim bi ayda
İki haftadır falan sadece çayı kullanarak 3 kilo vermişim yine

• Beğen
Reactions: H M
Ben kullanıyorum canım 28 günden beri. Harika bir koçum var koçluk hizmeti ücreti zaten. Çok güzel bir gruba dahil oldum. Neyi nasıl ne zaman yemen gerektiği hakkında baya bilgi veriliyor eğitim veriliyor üstelikte ücretsiz. 28 günde 6 kilo aşağı çektim.ürünleri internetten almıyorum çünkü merdiven altı ve sahte olabiliyor. Kendim üye olup referansla o şekilde temin ediyorum tabi koçumun bana önerdiği ürünlerle. Yanı sadece shake değil olay. Bilgi almak istersen yardımcı olurum

Ben kullanıyorum canım 28 günden beri. Harika bir koçum var koçluk hizmeti ücreti zaten. Çok güzel bir gruba dahil oldum. Neyi nasıl ne zaman yemen gerektiği hakkında baya bilgi veriliyor eğitim veriliyor üstelikte ücretsiz. 28 günde 6 kilo aşağı çektim.ürünleri internetten almıyorum çünkü merdiven altı ve sahte olabiliyor. Kendim üye olup referansla o şekilde temin ediyorum tabi koçumun bana önerdiği ürünlerle. Yanı sadece shake değil olay. Bilgi almak istersen yardımcı olurum
Merhaba,
üyelere yardım etme çabanızı anlıyorum lakin herbalife' a üye olduğunuz ve koç
yardımı aldığınızı yazdığınız için bilgilendirmek istedim.
Sitemizde ürün reklam/satışı, herhangi bir markaya üye toplamak, reklam veya satış maksadıyla satış sitesi, facebook, instagram, blog sitesi vb link vermek, whatsapp, mail paylaşımı yapmak, referans numarası vermek, ürün veya Koç hizmeti için yönlendirme vb yasaktır, yazılarınızı bu kuralları göz önünde bulundurarak yazarsanız seviniriz.
Saygılarımla.

Kesinlikle tavsiye ederim ben geçen sene tam 20 kilo ac kalmadan vücut direncin düşmeden sağlıklı bir şekilde zayıfladım ve ürünün faydasını gördükten sonra dispritorlugunu yapmaya başladım size yardımcı olabilirim

Kesinlikle tavsiye ederim ben geçen sene tam 20 kilo ac kalmadan vücut direncin düşmeden sağlıklı bir şekilde zayıfladım ve ürünün faydasını gördükten sonra dispritorlugunu yapmaya başladım size yardımcı olabilirim
Merhaba, şimdiki fiyatı nasıl peki?

Herb
Sadece bi öğün kahvaltıda o mamayı yedim harici öğle yemeği ve aksam yemeğini normal yedim
Ama tavsiyem şöyle
Günde üç litre su mecburı, çayı nerdeyse iki litre içiyosun toplam beş litre sıvı alıyosun nerdeyse tuvaletten çıkmıyodum
Öğlen yemeğinde protein ağırlıklı seyler ve salata veriyo ki normal diyettede böyle
Herbalife shake amacı sağlıklı dengeli bir şekild e kilo vermek sadece protein ve salata yiyerek zayıflarsınız ama bir çok vitaminlerden vücudunuzu eksik bırakırsınız ileride sıkıntı yani shake içerek vücutta eksik vitaminleri tamamlayıp sağlıklı bir şekilde ac kalmadan zayıflayıp vücudumuzun dengesini bozmamaktir

Merhaba. Bende kullandim ve hala kullanıyorum. Sadece kilo vermek değil sağlıklı beslenmede de bir ogunum oldu artık. 5 ayda 16 kilo verdim.

Ama tavsiyem şöyle
Bende senin gibi ilerliyorum çayını falan içiyorum çok sağol

Hangi ürünü sectiginize bağlı şuan ayrıcalıklı müşteri olarak indirimli alabilirsiniz isterseniz yardımcı olayım
burada tanitim, urun satisi vs veya yonlendirme yapmak yasak

Bende klo almak için almıştım ablam satıyordu ama ne bende nede ablamın diger müşterilerinde kilo verme alma işe yaramadıgı için ablam üyeliklerinden çıktı bende kullanmayı bıraktım tavsiye etmiyorum en iyi yöntem doğal yöntem bence

Thread 'Herbalife kilonu istediğin gibi kontrol et' Herbalife kilonu istediğin gibi kontrol et

Efendim lütfen yazımı okuyun faydasını gorursunuz ✊dedigim gibi bizzat iletisime gecerim💯 sizinle kendimde şu an aktif olarak kullandigim bir ürün🌿 ve herbalife nutrition da yasam koçluğu bağımsız distribütörlük yapıyorum 💫 ulasmak isterseniz yeterli bilgi mevcut 🥰

Son düzenleyen: Moderatör:
X