Herbalife kullanan var mı arkadaşlar

Ays1222

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2018
2
0
32
Herbalife kullanan var mı arkadaşlar yarın başlayacağım ama tedirginim doğrusu hızlı sonuç alır mıyım ? Ne kadar süre de ne kadar kilo verdiniz? ( Herbalife kullananlar dan cevap bekliyorum )

MERHABA ARKADAŞLAR KULLANMAYA DEVAM EDEN VARSA BİRBİRİMİZE DESTEK OLMAYA NE DERSİNİZ

Ben bir hafta kadar kullandim 1.5 kilo verdim fakat icerigini inceleyince saglikli mi diye emin olamayip biraktim. Sonra geri aldim :/

Kullanmayın böyle şeyleri. Metabolizmanızı bozuyorsunuz. Para tuzağı resmen. Ama maalesef o kadar çok inanan ve kullanan var ki anlatamam. Lütfen sağlığınızı düşünün. Sağlık elden gidince tekrar gelmiyor. Hiç bir şey kullanmadan sadece diyetle ve haftalık 3 günlük yürüyüşle 6 ayda 85 kilodan 61 kiloya indim. Ve 7 yıldır da koruyorum çok şükür. Üzerine bir kez de doğum yaptım. İsterseniz başarabilirsiniz başka bir maddeye ihtiyacınız yok.

Kullanmayın böyle şeyleri sağlığınızdan olursunuz.
Belki kilo verdirir ama bıraktıntan sonra kat kat geri alırsınız.
Spor ve sağlıklı beslenme olmazsa olomuyor.

Arkadaslar sakin ama sakin kullanmayin..
Esiniz dostunuz kullanmis ve hatta zayiflamis olabilir.. fakat bu size zarar vermeyecegi hatta öldürmeyecegi anlamina gelmez !!!!!!
Ben de kullanmak icin arastirdim. Zaten koc size 1500 kalori alacaginiz sekilde bir program yapiyor.. DUNYA SAGLİK ORGUTUNUN BELİRLEDİGİ ACLİK SİNİRİ 2200 KALORİ.. YANİ EGER YAN ETKİ GORMEZSENİZ VE UYARSANİZ EVET ZAYİFLATİR ZATEN. AMA İCİNDE FDA NİNDA YASAKLADİGİ, AMERİKADA VE AVRUPADA YASAKLANAN EFEDRİN MADDESİ VAR. BU MADDE ASLİNDA ASTİM İLACİ, FAKAT SAGLİKLİ İNSANLARA COK ZARARLİ. BOBREKLERİNİZ VE KARACİGERİNİZ İFLAS EDEBİLİR.ANİDEN KALP KRİZİ GECİRİP OLEBİLİRSİNİZ.. yani o ben kullandim efendim bes yil on yil diyenler... Uzun vadede zarar gorurler.. dua etsinler yan etki gormemisler.. ARKADASLAR BOYLE BİR RİSKE GİRMEYİN SAKİN.. DİYETİSYENE GİDİN, DOKTORA GİDİN.. ZATEN GUNDE 1500 KALORİ ALİP 3 LT SU İCSENİZ DE ZAYİFLARSİNİZ.. BU EFEDRİN VE İCİNDEKİ MADDELER COK ZARARLİ. ÖLEBİLİRSİNİZ BU RİSKE DEĞMEZ. AYSE FATMA ZAYİFLAMİS OLABİLİR, YAN ETKİ GORMEDİM DİYEBİLİR, AMA SİZİN DE YAN ETKİ GORMİCENİZ ANLAMİNA GELMEZ.

MERHABA ARKADAŞLAR KULLANMAYA DEVAM EDEN VARSA BİRBİRİMİZE DESTEK OLMAYA NE DERSİNİZ
Merhabalar ben uzunca bir donem oldu girmeyeli ben aralik ayinda aldim kullaniyorum sadece vucutta bulunan toksinleri attigini ve yagi attigini gordum kndimde karnim sis gibiydi gunden gune eriyor tartiyi diyecekseniz kilom sabit daha

Merhabalar ben uzunca bir donem oldu girmeyeli ben aralik ayinda aldim kullaniyorum sadece vucutta bulunan toksinleri attigini ve yagi attigini gordum kndimde karnim sis gibiydi gunden gune eriyor tartiyi diyecekseniz kilom sabit daha
Benim yillar önce gorumcen kullanmis ...ama hic tavsiye etmiyor simdiki aklim olsa kullanmazdim diyor korkusu ilerde vücuda kalici hasar biraktiysa endişesi taşıyor..
Siz kac kilosunuz hedefiniz kac ??
Bende suan karatay diyeti yapiyorum diyet gruplarinda 13. Takimdayim ..bu gruplar insani motive ediyor ..13. Takima gelebilirsiniz hep birlikte keyifle kilo veriyoruz...

X