Her seferinde vazgeçen ben

Miskinnnnn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2017
6
2
34
uzun zamandır zayiflama fikri ile beynimi mesgul etmekten alikoyamiyordum. Kararimin arkasinda durmak yerine surekli bozuyordum. Dun itibari ile hayatimdaki yeme aliskanligimdan vazgectigimi umarak 91.8 kilo ile zayiflama seruvenime basliyorum. Sabah ve aksam olmak uzere gunde iki defa birer saatlik spora gitmeye karar verdim ve basladim. Ekmegi tuzu sekeri hayatımdan cikarttim. Bu yolda bana onerebileceginiz ve paylasabileceginiz bilgileriniz varsa cok mutlu olurum.

Canım başlığı diyet günlüğü forumuna açsaydın keşke. Ben de 95 den 65e indim daha da yolum var ama hiç kaçamak yapmaman en önemlisi. Paketli gıda yememen, makarna pilav vs zaten hayatından çıkar ekmekten korkmana gerek yok.

Canım başlığı diyet günlüğü forumuna açsaydın keşke. Ben de 95 den 65e indim daha da yolum var ama hiç kaçamak yapmaman en önemlisi. Paketli gıda yememen, makarna pilav vs zaten hayatından çıkar ekmekten korkmana gerek yok.
merhaba öncelikle tebrik ederim biraz daha ayrintili yazabilir misiniz
mesela ne kadar surede verdiniz neler yaptiniz

Suan 6 gunde 2 kilo verdim ama odemlerden gidiyor sanirim. Kacamak yapmiyorum artik zorlanmiyorum da cunku cok hirslandim.

merhaba öncelikle tebrik ederim biraz daha ayrintili yazabilir misiniz
mesela ne kadar surede verdiniz neler yaptiniz
Temmuz ortası başladım. Bu sitede cuma zayıflama grupları var nerde hata yapsam uyarıldım çok kızdım yeri geldi bunlar da bana her şeyi yasaklıyor vs diye ama sayelerinde çok güzel kilolar verdim. Patates yok Şeker yok pirinç yok makarna yok. 2 ara öğün var. Akşam en geç 5de yemek işimi bitirip ağzıma hiçbir lokma koymuyorum. 3 lt su en az ve her gün mutlaka en az 1 saat spor. Bu sayede 65 kilo değil 55 kilo sanıyor herkes

Ben hayatta diyet yapamayanlardanım malesef.. Ama 1,5 ayda 5 kğ verdim ondan bahsedeyim size kızlar... ... terapi yaptırdım. Önce inanmadım ama açıkcası denemekte istedim. 45 dk 2 seans oturuyorsun sistem senin karbonhidratlara ve şekere karşı iştahını kapatıyor. Sabah normal kahvaltımı yapıyordum bir bakıyorum akşam olmuş ne açlık hissi var ne bi yorgunluk çoğu zaman akşam bile bişey yemek istemiyorum.. Ama ya bi yoğurt ya sebze yemeği yiyorum. Porsiyonlarım ciddi küçüldü ben çok memnun kaldım. Sizede tavsiye ediyorum. Adana'da ... ismide...

Son düzenleyen: Moderatör:
X