Hep beraber kışlık battaniyemizi örelim

RecelMutefferika

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2021
226
207
Merhaba hanımlar. Muhtemelen çoğunuzdan küçüğüm bu yüzden nasıl hitap edeceğimi bilmiyorum bu yüzden kusura bakmayın. Havalar soğumaya başladı bende kışlık bir battaniyeye başlamak istedim düz bir şekilde orecegim dola çıkar şeklinde ve duz bir battaniye orecegim bugün başlıyorum ordukce editlerim benimle beraber başlamak isteyen olursa diye açtım konuyu

Bir ara farklı farklı renklerden küçük kareler yapıp bi kısmını da birleştirmiştim amacım öyle TV battaniyesi tarzı bi şey yapmaktı. Kalanına psikolojim yetmedi 😅 Burada kalsın yorumum belki tekrar girişirim.

Merhaba hanımlar. Muhtemelen çoğunuzdan küçüğüm bu yüzden nasıl hitap edeceğimi bilmiyorum bu yüzden kusura bakmayın. Havalar soğumaya başladı bende kışlık bir battaniyeye başlamak istedim düz bir şekilde orecegim dola çıkar şeklinde ve duz bir battaniye orecegim bugün başlıyorum ordukce editlerim benimle beraber başlamak isteyen olursa diye açtım konuyu
Ben pandemi döneminde kizima yaptim kare kare birlestirdim cok sicak tutuyor ve harika oldu ogluma da yapmak istiyorum ama gözüm yemiyor😕

X