Vücut Kremleri Hem çok güzel kokan,hem iyi nemlendiren bir krem var mı bilen?

Vücut kremleri, losyonlar
Arkadaşlar bunların içinde kapril var paraben var stearate var metilparaben var propilparaben var bunların hepsi zararlı tehlikeli maddeler sanki meyve suyuymuş gibi bahsediyorsunuz..Zeytinyağı sürebilirsiniz örneğin hafif pomat yapar gibi bilemiyorum?Yazık değil mi size!..:KK50:

aynen katılıyorum, biraz bilinçlenmek şart, çoğu kimyasal bunların, o kokan parfümün içinde ne maddeler var kimse bilmiyor, ne kadar renkli ve kokan kozmetik varsa uzak durun kızlar. el kremleri falan yerine shea butter kullanın acayip faydasını görürsünüz. fransızlar isveçliler ingilizler bu kremleri üretip dünyaya satıyorlar, oradaki kadınlar krem kullanmıyorlar. shea yağı, argan yağı, susam yağı, kakao yağı kullanıyorlar

Nemlendirme açısından kesinlikle bepantholü öneririm.Güzel de koksun diyorsan TBS shea butter fena değil gibi..Daha güzel kokan kremler de var ama hem kokusu güzel olan hem de benimki gibi kuru cildi bile nemlendiren bi o krem vardı... Kakao yağı kremiyle ilgili de bir sürü güzel yorum okudum ama mağazada kadın ısrarla kakao yağının normal ciltler için olduğunu söyleyince el mahkum shea aldım şimdilik iyi gibi :)

ben acqua di parmanın body creamini kullanıyorum. hatta üzerinde tam yazanı söyleyeyim yardımcı olmak acısından. acqua di parma creme alla colonia body cream. cünkü daha önce bu markayı kullanmadım zaten bunu dahi ben satın almadım :) fiyatı yüksekmis, amazon.comdan baktığım kadarıyla. eğer gücün yeterse siddetle öneririm :) kokusuna bayılıyorum, parfüm niyetine süreceğim nerdeyse :KK70: nemlendirmesi de cok iyi. gerci parfümü de varmıs ama, alabilene tabi :)

böle bazı kızlar yanımdan geçerken güzel,ferah ferah bi krem kokuyo sanki...o kızlardan belki birkaçı beni burada görür:):smiley-cool: varsa bildikleriniz paylaşır mısınız acaba canlarım?
böle bazı kızlar yanımdan geçerken güzel,ferah ferah bi krem kokuyo sanki...o kızlardan belki birkaçı beni burada görür:):smiley-cool: varsa bildikleriniz paylaşır mısınız acaba canlarım?
Var Loccitane ın ürünlerinden kullandığımda parfümünüzün ismi nedir diye soranlar oldu.ben sadece kol ve boyun bölgesine sürüyorum kozmetik amaçlı kullanıyorum yani bakıma daha ekonomik ürünler kullanıyorum,fiyatları da dolar euro paritesi nedeni ile çok yüksek malum:)şakayık ve kiraz çiçeklisini kullandım.hepsinin görselini koyuyorum öneririm,bath and body works un de çok güzel ve kalıcı onunda japanese cherry blossom unu kullandım onu da öneririm,sevgiler🌺

Eklentiler

• 573318C2-E61F-46A8-8D11-3CC38B0E0CAC.jpeg
    573318C2-E61F-46A8-8D11-3CC38B0E0CAC.jpeg
    17,4 KB · Görüntüleme: 30
  • 184F8B08-B1D7-4170-8FDC-F25FFD287788.jpeg
    184F8B08-B1D7-4170-8FDC-F25FFD287788.jpeg
    15 KB · Görüntüleme: 30
  • AE63E988-1ACD-48E3-9396-6AD43B96977F.jpeg
    AE63E988-1ACD-48E3-9396-6AD43B96977F.jpeg
    23,9 KB · Görüntüleme: 32
X