Güneş Kremleri Heliocare ultra gel 90 spf güneş koruyucu kullanan varmı?

Güneş kremleri, bronzlaşma

Pocahontas29

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2012
254
379
Merhaba .Yıllardır kullanmış olduğum güneş koruyucumu değiştirmek istiyorum.Aslında memnunum ama artık farklı bir marka kullanayım dedim , cildi de şaşırtmak gerek. Ablama bir dermatoloji uzmanı heliocare ultra gel spf güneş koruyucu önermiş ki ablamın ciddi anlamda güneş lekeleri vardı ,karbon peelingler ,kimyasal peelingler yaptırmadığı yöntem, gitmediği estetisyen ,doktor kalmadı ve harcadığı paralardan bahsetmiyorum bile .

Bir ön araştırma yaptım, bu güneş koruyucu ile ilgili ve içeriği tam aradığım şeyleri barındırıyor.Aklıma yattı gibi .Ancak tereddüt ettiğim makyajla birlikte yağlı görünüm oluşuyor mu ?Fondöten suratta kalıp gibi duruyor mu ? Ablam çok memnun ama ben birden fazla kullanıcı yorumlarını merak ediyorum.Kullananlar yorum yazarsa çok sevinirim.Teşekkürler..

+50 den yüksek korumalı varmıymış ya ablanızdaki etkileri yazarmısınız bide fiyatı n kadar?

Merhaba. Ben 2 aydır heliocare 90 gel kullanıyorum. Çok çok memnunum. Ciltte çok iyi duruyor. Parlama vs yapmıyor. Çok hafif bitkisel bi kokusu var. Hafif renkli ama örtücü kapatıcı değil. Ben üstüne fondoten denemedm ama kapatıcımı sürdüğümde bi sorun olmadı. Tavsiye ederim.

Merhaba dermotoloğum önermişti ve biz ailece bu ürünü 3 yıldır kıllanıyoruz. Çok hafif.jel olanı yağsız. Renkli olmasına aldanmayın hiç hiç kapatıcılığı yok. Güneş’in kavurduğu nemin daralttığı şehir Mersin’de yaşamamıza rağmen çok memnunuz . Hatta bir kaç arkadaşıma da aldırtmıştım. Onlarda memnun. En azından bir kutu denemekten korkmayın bence

Bu postu yazdığımdan beri heliocare 90 spf kullanıyorum.Kaç tane bitirdim sayısını hatırlamıyorum.Geçte olsa merak edenlere etkisini yazmak istiyorum.Rengi diğer güneş koruyucular gibi kireç beyazı değil ,fondöten renginde.Parlama , ağırlık , yapış yapış hissi zerre yok.Şimdiye kadar bir çok marka kullandım daha iyisini bulabilmek için ve deneyimlerime göre shisedio güneş koruyucusu ve heliocare ikiside suya ,terlemeye dayanıklı. Sabah sürüp üzerine makyajımı yapıyorum.Gözenek tıkanması gibi sorunda yaşamadım. Ben 80 tl ye almıştım ama şimdi 120 tl olmuş.200 tl olsada değer.Tavsiye ediyorum.Devrik cümleler kurmuş olabilirim mesaide yazıyorum :))

Bende10 yıl kullandım ama geçen sene farklı bir ürün kullamndım 90 dan sonra 50 yeterli gelmiyor geçen sene aceleden alamamıştım Mersin kavrulmaya başladı bile 3 gündür o yüzden bu gün alacağım inşAllah fiyatı çok uçmamıştır

X