Hedef 3 ayda 15 kilo

Yaşın kaç canım çocuğun var galiba çocuk olunca kilo vermek zorlaşıyor artık vücudumuz elastik olmuş oluyor değil mı,hangi sehirdesin?
29 yaşındayım, oğlum da 2.5 yaşında. Son 1.5 yılda aldım kiloları zaten öncesinde çok iyiydim. Bocalıyorum maalesef

Ooo gençsin daha metebolizman daha hızlı çalışır.Ben 38 yaşındayım kızım 8 yaşında.yas ilerledikçe zorlaşıyor gençken haftada 1.5 kilo verirdim simdi gram gram gidiyo

Bugün tartı günüm ve ben yine aynıyım. Kilo vermem durdu diyeceğim ama henüz 3.2 kilo kaybım var. Bunun için çok erken. Çok kaçırmıyorum aslında dengeli besleniyorum. Fakat reglim 4 gün gecikti. Onunla mı bağlantılı bir fikrim yok vücudum gerçekten şiş. Ayaklarım bile 😭 her gün de çıkıyorum dışarı.
Tartıda sonuç alamamak beni çok üzdü ama pes etmek yok. Devam edeceğim.

Benimde tartı gunumdu 77.5 çıktım 1 kilo vermişim.daha fazla vermek isterdim ama işte metobolizma yavaş herhalde

Bugün tartı günüm ve ben yine aynıyım. Kilo vermem durdu diyeceğim ama henüz 3.2 kilo kaybım var. Bunun için çok erken. Çok kaçırmıyorum aslında dengeli besleniyorum. Fakat reglim 4 gün gecikti. Onunla mı bağlantılı bir fikrim yok vücudum gerçekten şiş. Ayaklarım bile 😭 her gün de çıkıyorum dışarı.
Tartıda sonuç alamamak beni çok üzdü ama pes etmek yok. Devam edeceğim.
Furusaan benim diyet yandı bitti kül oldu çok moralim bozuldu okadarda yemiyorum ama gece yiyip yatmak yaramadı gene 71 kgye yakınım😭😭

Uzun bir ara vermiş oldum 67.8e sabitlenmiştim çok şükür kırıldı direnç kilom 🥰 şimdi tartıya çıktım ve 66.5i gördüm. Bayrama kadar 64.9u görsem bana çok iyi gelecek. 40 gün sonra kardeşimin düğünü var, ne kadar verebilirsem kâr 😅
55-56ları görmeden bırakmaya niyetim yok. Yavaş gidiyorum, planıma uyum sağlayamadım vücudum buna hazır değilmiş fakat hiç sorun değil. Er ya da geç olacak inşallah🥰

Furusaan benim diyet yandı bitti kül oldu çok moralim bozuldu okadarda yemiyorum ama gece yiyip yatmak yaramadı gene 71 kgye yakınım😭😭
Dur dur sakin ol ben cevap vermeyi unutmuşum o kadar da girdim foruma. Ne durumdasın şu an? Neler yiyorsun iftar ve sahurda?

Dur dur sakin ol ben cevap vermeyi unutmuşum o kadar da girdim foruma. Ne durumdasın şu an? Neler yiyorsun iftar ve sahurda?
70 kiloyum bacım vahim durumdayım çarşamba adetim gelecek bir hafta sürüyor oruç biticek adam kılık bi diyete başlicam yine çok üzüldüm bozulmasına sen ne durumdasın kaç kgsin

70 kiloyum bacım vahim durumdayım çarşamba adetim gelecek bir hafta sürüyor oruç biticek adam kılık bi diyete başlicam yine çok üzüldüm bozulmasına sen ne durumdasın kaç kgsin
Regl öncesi şişkinlik de tartıya fazla yansıyor ama moralini bozma. Fazla kaçırmamaya çalışsan yeterli. Almamak da önemli sonuçta.
Şu an 66.5 görünüyorum son on gün biraz daha vermeyi umuyorum.

Konuma ve foruma çok uzun süredir giremedim. Üyeliğimi pasifleştirmiştim. Bir şeyler yoluna girmeye başlayınca tekrar dönmek istedim. Güncel kilom 15.08.2022 itibariyle 62.2. öncelikli hedefim 59.9u görmek. Sonra daha çabuk ilerlerim. Aralarda aldım verdim fakat çok büyük bir fark olmadı. İpin ucunu tamamen kaçırmadım çok şükür. Burayı güncellemeye devam edeceğim.

Güncel kilom 61.5, şu an evimde olmadığım için yemek saatlerimi istediğim gibi ayarlayamıyorum. Aralıklı oruç konusunda yeterince iyi gitmediği için porsiyon kontrolüyle devam ediyorum. 10 gün sonra evimde çok daha rahat ilerlerim. Şimdilik gidişat güzel:)

Eklentiler

• IMG_20220822_111110.jpg
    IMG_20220822_111110.jpg
    126,4 KB · Görüntüleme: 63
Ne çok zaman geçmiş. Aldım verdim.. tekrar 68e çıktım maalesef. Yaklaşık üç ay evvel 67.8 işe tekrar başladım ve şu an güncel kilom 63.6

Cumaları tartı günüm olarak belirledim. Şu iki gündür biraz dengesiz beslendim fakat hiç geç değil. Sabit kalmak bile yeterli cuma için.

İlerlememi daha net görmek adına buraya adım adım hedeflerimi yazmak ve kalıcı olarak kilo vermek istiyorum. Haydi bakalım 🥳

Güncel: 63.6
İlk Hedef: 62.9
2. Hedef : 62.5
3. Hedef : 61.9
4. Hedef: 61.2
5. Hedef: 60.8
6. Hedef: 60.4
7. Hedef: 60.0
8. Hedef : 59.7
9. Hedef: 59.1
10. Hedef 58.6

Tamamen doğaçlama, tartıda görmek istediğim sayılara göre yazdım. Umarım motive olurum. 🥰

X