hazır meyve suyu içmeyin

rebekah mikaelson

Queen
Kayıtlı Üye
8 Mart 2010
215
103
kızlar gebeyim ve meyve suyu içerim diye sağlıklı beslenme adına aldıgım, sonuc olarak karşılaştıgım manzarayı ekliyorum. bu saatten sonra hazır meyve suyu asla içmem çocugum doğunca da içirmem. şikayet hattına yazdım ilgilenmediler binlerce böyle şikayet var. bardağa döktüğüm gibi şok oldum. tamamen bilinçlenin diye konu açıyorum. sağlık bu kadar değersiz olmamalı.

Eklentiler

• 520168.jpg
    520168.jpg
    29,4 KB · Görüntüleme: 314
  • 520167.jpg
    520167.jpg
    32,3 KB · Görüntüleme: 281
  • 520166.jpg
    520166.jpg
    23,6 KB · Görüntüleme: 305
kızlar gebeyim ve meyve suyu içerim diye sağlıklı beslenme adına aldıgım, sonuc olarak karşılaştıgım manzarayı ekliyorum. bu saatten sonra hazır meyve suyu asla içmem çocugum doğunca da içirmem. şikayet hattına yazdım ilgilenmediler binlerce böyle şikayet var. bardağa döktüğüm gibi şok oldum. tamamen bilinçlenin diye konu açıyorum. sağlık bu kadar değersiz olmamalı.
Evde kendim vişne suyu yapıyorum daha sağlıklı diye...

Siz hatayı baştan yapmışsınız ama. Sağlıklı beslenmek adına hazır meyve suyu tercihi biraz tuhaf olmuş. İçi katkı maddesi ve bi ton şeker olan paket meyve sularından hayır mı gelir. Neyse geçmiş olsun. Evde , kayısı, vişne , üzüm, erik , elma yani elinizde hangi meyve varsa kaynatıp meyve suyu yapabilirsiniz. Ayrıca narenciye ve katı meyve sıkacağıda taze içmek için çok işinizi görür.

Tüketici haklarından cevap gelmedi mi yoksa olumsuz bir sonuç mu geldi? Evet maalesef organik, doğal olan bir tüketim yok. Bende genelde evde kendim hazırlıyorum ama insanın üşendiği zamanlar olduğunda almak istiyor. Yalnız bardağa koymuşsunuz iyi ki direk içedebilirdiniz..

X