Hayıt sirkesi kullanan var mı acaba

Ebruu59

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2021
98
124
29
Merhabalar instagramdan hayıt, gül ve nar sirkesi aldım fakat nasıl kullanılır bir bilgi bulamıyorum hamilelik için yararlı dediler deneyen varsa beni de bilgilendirirmisiniz teşekkürler

Merhabalar instagramdan hayıt, gül ve nar sirkesi aldım fakat nasıl kullanılır bir bilgi bulamıyorum hamilelik için yararlı dediler deneyen varsa beni de bilgilendirirmisiniz teşekkürler
Ben adet düzensizliği için hayıt şurubunu kullandım. Sabahları aç karna yarım fincan üzerinide suyla tamamlayıp içiyordum. Adet için faydası oldu diyebilirim ama hamilelik için bilmiyorum

Sol tarafta 6 cm çikolata kistim var. 1 haftadır kullanıyorum bende hayıt sirkesi yatmadan önce ve gül sirkesini sabah akşam aç karnına. 1 yemek kaşığı sirkeyi 1 bardak suyun içine katarak kullanıyorum ben. Haftaya mr'a gireceğim işe yarayıp yaramadığını o zaman görücem artık

X