Hayatıma Damga Vuran Kitap SERENAD!

eylemsevcan

hedef 59
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2010
9.126
5.361
43
Arkadaşlar 36 yaşımdayım hayatımda hiç bir kitaptan olaylardan bu denli etkilenmemiştim. Gerçek olaylara da yer verilmiş. Beynimden vurulmuşa döndüm. Yahudilerle dolu bir geminin bilerek infilak ettirilip insanları denizin dibine göndermek, bir aşk olayıda katılarak çok felaket anlatılmış kitabı birteli 1 ay oldu halen kendime gelemedim. Tavsiye ederim. SERENAD ZÜLFÜ LİVANELİ (görüşlerimiz hiç uyuşmaz ama takdir ettim)

ben açıkçası pahalı olduğu için hep 2. plana ittim bu kitabı ,bu kadar etkileyici bi yorumu görünce de hay allah dedim bu zamana kadar okumadığıma , leylanın evin de çok etkilenmiştim zülfü livaneli nin kaleminden kurgusundan ,diğer kitaplarını okudunuz mu ??

Arkadaşlar 36 yaşımdayım hayatımda hiç bir kitaptan olaylardan bu denli etkilenmemiştim. Gerçek olaylara da yer verilmiş. Beynimden vurulmuşa döndüm. Yahudilerle dolu bir geminin bilerek infilak ettirilip insanları denizin dibine göndermek, bir aşk olayıda katılarak çok felaket anlatılmış kitabı birteli 1 ay oldu halen kendime gelemedim. Tavsiye ederim. SERENAD ZÜLFÜ LİVANELİ (görüşlerimiz hiç uyuşmaz ama takdir ettim)

Muhteşem bir seçim...

Anneme almistim, annem 70 yasinda, önce o okudu, sonra ben. Guzel kitaptir evet, ne yazilanlar da, daha dogrusu mekanlar ve ana hatlariyla olan olaylar gercek.
Keske daha cok okunsa Livaneli..

En sevdiğim ve etkisinden bir süre kurtulamadığım kitap diyebilirim.Nazan Bekiroğlu Nar Ağacı ve Sarah Jio Böğürtlen Kışı bu kitaba yakın etki yaptılar bana.

X