Hastalık hastaları duyun beni

Ben tam 4 senedir sırt ağrısı ve sol kol ağrısı çekiyorum yetmedi bazen nefesimi biri tutuyor sanki öyle de bişey başladı , ve redepra citoles kullandım 4 senedir antipersankarın içindeyim etki etmedi günden güne ağrım artıyor evden çıkamaz oldjm aniden basim dönüyor gitmediğim doktor kalmadı boynumda fıtık memede fibrokist midede gastrit pzafajik ve bakteri varmış ne yapacağımı sadirdim hayatım bitti
Öncelikle çok geçmiş olsun. Bende de aynı şikayetler var. Sol kol uyuşma ve ağrıyı geçtim. Gastrit ve bakteriyi yenebildinuz mi? İlaçları 1 haftadır kulllaniyorum. Ben resmen pert oldum. 1 haftam kaldı. Bu bakteri sizde de nefes darlığı yapıyor muydu? Yoksa bu nefes darlığı başka bir yerden mi kaynaklanıyor? Gitmediğim doktor ve branş kalmadı.

o anksiyete atağını biliyorum, ama bağırsaklarımız da bu stres durumundan hemen etkileniyorlar. insan gerçekten bir şey mi var stresten mi oluyor ayırdına varamıyor böyle durumlarda. yapabileceğimiz en iyi ve akıllıca şey sakin kalıp 3-4 gün daha gözlemlemek aşırı acil bir durum olmadığı sürece. Umarım sağlıklı, huzurlu ve mutlu hayatlarımız olur hepimizin 🧿 Gerçekten anksiyete ile başa çıkmak aşırı yorucu.
Amin inşallah aminnn 🤲🤲🤲 dün yemedim diyorum bugün yine aynı kardeşim usutmekten benimde oluyor diyor ama gel bana anlat 3 gündür surunce böyle karnım da hep gaz kramp böyle elim ayağım titriyor hala yataktan kalkamıyorum öyle kötüyüm beynimde kötü kötü düşünceler çok kötü oldum önceden oluyormuydu ki diyorum dikkat etmiyordum ki ama şimdi hep bı bskiyorum hep deli gibiyim ayni kardeşim bile bı insan niye tuvaletine bakar sen deli misin diyor inşallah gecer inşallah normal rengine doner psikojiktir hepsi geçer gider yada sadmadandir geçer inşallah

X