Hanımlar boğazımda geçmeyen bı balgam ?

bebeklinick

Sawyer La fleur
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2020
25.096
35.932
Merhaba hanimlar
Boğazımda 7 aydır geçmeyen bir balgam var devamlı yutkunuyorum.
Ve ayrica sürekli ihim ihim ohom ohom hissiyle dolanıyorum o da sanki ciğerime doğru biyerlerde bişey varda böyle yaparsam çıkacakmış gibi ...

KBB ye gittim burun endoskopisi yapalım dedi biraz tedirgin olup reddettim tabi
Sizin böyle olanınız var mıydı ne teşhis kondu ne yapıldı edildi

Elbet doktora gideceğim yeniden de danışmak istedim
Sudafed ve zespira yazdı kullanıyorum .
Karbonat ve tuzlu suyu burna çekiyorum ama bı iki saate ta taaaaam ben geldim diyor aynı his

Merhaba hanimlar
Boğazımda 7 aydır geçmeyen bir balgam var devamlı yutkunuyorum.
Ve ayrica sürekli ihim ihim ohom ohom hissiyle dolanıyorum o da sanki ciğerime doğru biyerlerde bişey varda böyle yaparsam çıkacakmış gibi ...

KBB ye gittim burun endoskopisi yapalım dedi biraz tedirgin olup reddettim tabi
Sizin böyle olanınız var mıydı ne teşhis kondu ne yapıldı edildi

Elbet doktora gideceğim yeniden de danışmak istedim
Sudafed ve zespira yazdı kullanıyorum .
Karbonat ve tuzlu suyu burna çekiyorum ama bı iki saate ta taaaaam ben geldim diyor aynı his
Kara turpu yariya kes oy ortasini. Icine bal ekle. Üstünü kapat 1 gece beklesin. Sabah onu iç ac karnına. Uzerine bir sey yiyip icme hemen.

Burun endoskopisi de mi varmış aynısı bende de var alerjik dediler alerji ilacı da içtim burun spreyi de sıktım hep aynı emar falan çekmediler mi benim emar da çekildi sinüzit var o genze akıntı yapıyor

burnunuza günde üç kez birer damla çörek otu yağı damlatabilirsiniz, en fazla 35 derecede sıkılmış ve ısıl işlem görmemiş olacak. Her burun deliğine bir damla şeklinde. Araştırın isterseniz. Yağ başta yakıyor ama 20 günlük kullanımda etkisini gösterecektir.

Burun endoskopisi de mi varmış aynısı bende de var alerjik dediler alerji ilacı da içtim burun spreyi de sıktım hep aynı emar falan çekmediler mi benim emar da çekildi sinüzit var o genze akıntı yapıyor
İyide bunlar niye köpeklk ediyor ki.
İyi etmeyi beceremiyosa niye doktor .
Aa sinuzitsin demeye mi doktor olmuş tedavi edemiycekse teşhise ne gerek var

Hayır emar cekmediler
Eşime tomogrofi cektiler bana haydi endoskopiye dedi bende kaçtım tabi korkarım😑

burnunuza günde üç kez birer damla çörek otu yağı damlatabilirsiniz, en fazla 35 derecede sıkılmış ve ısıl işlem görmemiş olacak. Her burun deliğine bir damla şeklinde. Araştırın isterseniz. Yağ başta yakıyor ama 20 günlük kullanımda etkisini gösterecektir.
Hergun içiyorum onu aç karna yıllardır.var soğuk skm

Bnm faranjit oldugu için böyle olur. Aşırı sıcak soguk gazlı içecek asitli yiyip içecek neskafe bunları yediğimde daha cok olur..

Bnm faranjit oldugu için böyle olur. Aşırı sıcak soguk gazlı içecek asitli yiyip içecek neskafe bunları yediğimde daha cok olur..
Yani canım faranjit bir balgam hissi ve sürekli bir öksürme gereği akintidan ötürü yutkunma yapıyor mu ??

Ben faranjit olduğumda yutkunma hissi verir ama yukarıdaki gibi olmaz asla.ve mutlaka boğazım acır faranjitken.... Çok farklı benim faranjit halimle yukarıdaki bahsettiğim halim.

Sen tamamen yukarıda anlattığım gibi mi oluyorsun faranjitliyken

Yani canım faranjit bir balgam hissi ve sürekli bir öksürme gereği akintidan ötürü yutkunma yapıyor mu ??

Ben faranjit olduğumda yutkunma hissi verir ama yukarıdaki gibi olmaz asla.ve mutlaka boğazım acır faranjitken.... Çok farklı benim faranjit halimle yukarıdaki bahsettiğim halim.

Sen tamamen yukarıda anlattığım gibi mi oluyorsun faranjitliyken
Benim kronik faranjıt yutkunma hissi ve sürekli bogazımı teöizleme hissi olur cok arttıgında yanma tahriş iltihaplı balgam olur..

İyide bunlar niye köpeklk ediyor ki.
İyi etmeyi beceremiyosa niye doktor .
Aa sinuzitsin demeye mi doktor olmuş tedavi edemiycekse teşhise ne gerek var

Hayır emar cekmediler
Eşime tomogrofi cektiler bana haydi endoskopiye dedi bende kaçtım tabi korkarım😑
Ne kadar çirkin üslubunuz. Bence doktora gitmeyin zaten bi büyücüye gidin sihirli değneğiyle iyileşirsiniz hemen

Ne kadar çirkin üslubunuz. Bence doktora gitmeyin zaten bi büyücüye gidin sihirli değneğiyle iyileşirsiniz hemen
Sizde can derdinizle ugrasirsaniz sizinde uslubunuz bir bozulur bir bozulur bana burada show yapmanizla kalırsınız . Allah dert versin de Sınanin bakalım.kavga etmek istemiyorum uzak durun 🎉

X