hanımeli

One of a kind

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2015
402
513
hanımlar önceden beyoncenin pembe olan heat parfümünü kullanıyordum.şimdi hiç bi yerde yok!! bir iki internet sitesinde var ama güvenilir siteler değil.
ucuzundan pahalıya çok parfüm denedim. ama bu kokuyu hiç bulamadım bir daha.
içinde çok yoğun bir hanımeli ve manolya kokusu var. biraz şekerli bir koku ama baymıyor insanı. ne zaman kullansam hangi parfümü kullanıyorsun diye soruyorlardı.keşke stoklasaydım :)))
buna benzer parfüm önerileriniz var mı? avon parfümleri hariç önerilere açığım :)))

Dediginiz parfüme benziyor mudur hic emin değilim. Ama hanımeli&yasemin kokusunu yogun aldıgım bir parfümdür Burberry London. Ama şekerli değildir onu belirteyim.
yasemin olduğuna göre baya ağır bir koku değilmi? benim kullandığımda hemen farkettiriyordu ama hiç ağır değildi biraz şekerliye kaçtığından. ama hanımeli kokusuna taktım biraz onuda kontrol edeyim :))

Agır degil aslında daha cok ciceksi kremsi bir koku
ay güzele benziyor o zaman:)) teşekkür ederimm bakiim bi.

L’INTERDIT GIVENCHY
bu parfümü de çoooook övüyorlar ama deneme şansım olmadı daha

50mlmi 730 tlymiş aboov :)) parfümleri çok sık kullandığımdan bana bir ay dayanır mı bilmiyorum :)))
gerçi çok kalıcıysa bir fıs da yeter ya, onunda videolarına bi bakim :) teşekkür ederim <3

este lauderin modern muse parfümünü önerebilirim vanilyada vardır içersinde hanımelide var şekerli değil tabii onu belirteyim ama çok güzeldir kokusu tavsiye ederim.

Canım este lauder parfümlerinin kalıcılığı az mı oluyor sanki?
Aslında evet kalıcılığı az oluyor kokularının modern muse parfumude öyle çok kalıcı olduğunu söyleyemem ama hiç duyulmicak gibi de değil hani orta kararda oluyor genelde öyle çok ağır kokusuda yoktur este lauderin hep genele hitab ediyor orta karar oluyor :) sensuous serileride öyle mesela hiç ağır değiller :)

Aslında evet kalıcılığı az oluyor kokularının modern muse parfumude öyle çok kalıcı olduğunu söyleyemem ama hiç duyulmicak gibi de değil hani orta kararda oluyor genelde öyle çok ağır kokusuda yoktur este lauderin hep genele hitab ediyor orta karar oluyor :) sensuous serileride öyle mesela hiç ağır değiller :)
Kendim hiç kullanmadım ve denemedim de ama kullandığını söyleyen kişilerden hiç koku gelmiyor canım, çok az sıkıyorlar diye düşünmüştüm ben de. Mesela arkadaşım kullanıyor, öğlen civarı parfümlerden bahsederken sabah sıktığını söyledi ama ben kokusunu hiç alamadım o_O. Yakın arkadaşım sarıldık öpüştük hatta.
O yüzden de bu markanın hiçbir parfümünü deneme ihtiyacı duymadım canım.

Kendim hiç kullanmadım ve denemedim de ama kullandığını söyleyen kişilerden hiç koku gelmiyor canım, çok az sıkıyorlar diye düşünmüştüm ben de. Mesela arkadaşım kullanıyor, öğlen civarı parfümlerden bahsederken sabah sıktığını söyledi ama ben kokusunu hiç alamadım o_O.
O yüzden de bu markanın hiçbir parfümünü deneme ihtiyacı duymadım canım.
zaten çok pahalılar hani sıktımmı insan kokusu duyulsun istiyor doğal olarak okadar para veriyorum bari kokayım diyorsun :) bende satın alıp kullanmadım hiç sephoralarda denediğimden biliyorum bazı denediklerim kıyafetimden çıkmıyor ama esteninkiler kalmıyor hiç :)

X