Doğuma Hazırlık Hamilelikte kaşıntı sebep ve çözümler

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Unutkanbebek

Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2021
76
35
29
Günaydın merhaba kızlar
Bir şey soracaktım sitede araştırdım ama pek bir şey öğrenemedim 36 haftalık hamileyim iki gün evvel karnımdaki çatlaklara iyi gelsin diye doktorumdan krem rica ettim madecassol krem verdi eve geldim denedim gecesine kaşıntıyla ağlayarak uyandım ama tüm vücudum kaşınıyordu bir daha kremi sürmedim ama dünden beri tüm vücudum kaşınıyor ve döküntü oluyor Cumartesi cildiyeye randevu aldım ama böyle bir şey yaşayan oldu mu kremden kaynaklı diye düşünüyorum ama çare de bulamıyorum sinek ısırığı gibi döküntüler oluyor ve kaşınıyor kollarımda ayaklarımda uyuz gibi nöbetçi kadın doğuma gidecektim gece ama cildiyeye de randevu aldım iki günü var ne önerirsiniz

Eklentiler

• 7849CE97-0155-4155-885E-4DABA9DB9500.jpeg
    7849CE97-0155-4155-885E-4DABA9DB9500.jpeg
    71,8 KB · Görüntüleme: 66
Ilık su ile duş alın, şampuan sabun krem losyon vs. kullanmayın doktora gidene kadar. Farklı şeyler yiyip içmeyin alerji riskine karşı

Ilık su ile duş alın, şampuan sabun krem losyon vs. kullanmayın doktora gidene kadar. Farklı şeyler yiyip içmeyin alerji riskine karşı
Merhaba teşekkür ederim ilginiz için öncelikle hastaneye gittim cildiye doktoru losyon ve hap verdi kendi doktorum da testler yaptı karaciğer kaynaklı olma ihtimaline karşı ilaçlarını kullanmaya başladım test sonuçlarını bekleyeceğiz

benim arkadaşım da hamileliğinde çok kaşıntı yaşadı. kaşınmaktan ağlama derecesine geliyordu. kullandığınız kremle alakası olmadığını düşünüyorum ama mutlaka doktora gidin.

X