Hamilelik sonrasi sarkan göbek evde egzersizle geçer mi

ysmnztrk

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2023
36
59
26
Hamilelik sonrasi genişleyen ve yumusayan karin duzenli egzersizle inceliyor mu. Benim belim çok inceydi şimdi Alt karnım var ve belim kalinlasti. Kilo almadım hamileligimde kilomdan memnunum hatta hiç zayıflamak istemiyorum sadece sıkılaşmak istiyorum bu evde yapılan hareketlerle mümkün mü

Doğum yapalı ne kadar oldu? Bir de sezeryan mi normal mi doğum yaptınız? Bildiğim kadarıyla sezeryanda alt karın baya baya zor gidiyormuş. Ben 2 ay önce normal doğum yaptım. Göbeğim kalmadı ama gevşeklik var. Mekik falan başlamaya niyetim var bakalım. Bence sporla sıkılaşma mümkün olur.

Doğum yapalı ne kadar oldu? Bir de sezeryan mi normal mi doğum yaptınız? Bildiğim kadarıyla sezeryanda alt karın baya baya zor gidiyormuş. Ben 2 ay önce normal doğum yaptım. Göbeğim kalmadı ama gevşeklik var. Mekik falan başlamaya niyetim var bakalım. Bence sporla sıkılaşma mümkün olur.
Benim 27 gün oldu normal doğum öyle göbek demimde Alt karın var o da rahim tamda toparlanmadi henüz yine de bel çevrem genişledi canımı sıkıyor daha yaşım genç eski fiziğim de çok güzeldi ince olsun sıkı olsun istiyorum ama dışarı da spora gidemem sadece evde hallolur mu acaba

Benim 27 gün oldu normal doğum öyle göbek demimde Alt karın var o da rahim tamda toparlanmadi henüz yine de bel çevrem genişledi canımı sıkıyor daha yaşım genç eski fiziğim de çok güzeldi ince olsun sıkı olsun istiyorum ama dışarı da spora gidemem sadece evde hallolur mu acaba
27 gün toparlanması için erken. Benim o zamanlarda baya göbeğim vardı daha. İyice toparlanır biraz da mekikle desteklersiniz bişey kalmaz.

O göbek daha toparlanır takmayın. Ben aylarca babanne gibi bir karinla gezdim resmen. Geçmeyecek sanıyordum sarkık markik bir şeydi 😅 ama gayet geçmişti yani toparlaninca.

X