Hamile miyim

Herkese merhaba, konuyu dağıtmak istemem ama aklım çok karıştı :KK43: , belki bilginiz vardır diye sormak istedim. Düzenli bir şekilde Yasmin kullanıyorum sadece bu ay bir gün geç başladım. Ovulasyon testleri pozitif çıkınca gebelik testi yaptım. İlk üç dakika negatif çıkınca kenara koydum ama 10-15 küsür dakikada ikinci çizgi belirdi. Çok çok hafif hatta fotoğrafta gözükmüyor bile (sonra belirginleşti). Başına böyle bir şey gelen varsa destek olabilirse çok çok sevinirim

Eklentiler

• WhatsApp Image 2024-05-14 at 19.58.39.jpeg
    WhatsApp Image 2024-05-14 at 19.58.39.jpeg
    86,5 KB · Görüntüleme: 24
Merhaba yumurtlama haftası korunmasız ilişki oldu. Şuan adetime 9gun var ve adet olacakmisim gibi küçük sancılar oluyor üstelik belim ağrıyor akıntım sarı beyaz renklerde değişiyor ve arttı. Benimle aynı şeyleri yaşayıp hamile olduğunu öğrenen var mı ? Ve adet gününden önce gebelik testi yapsam sonuç çıkar mı
Merhaba, sonucunuz ne oldu?

İnşallah güzel haberler hepimize nasip olur. Sizin testi biz pozitif mıydı
Yok maalesef. En son kanda 2.50 çıkmıştı, regl öncesi. Sonrasında evde test yaptım ama negatif çıktı hep. Henüz tekrar kan testi de vermedim. Bugün itibariyle 4-5 günlük bir gecikmem var. Sabah kadın doğuma randevum var. Gidince öğreneceğim artık içeride neler olduğunu :)

Yok maalesef. En son kanda 2.50 çıkmıştı, regl öncesi. Sonrasında evde test yaptım ama negatif çıktı hep. Henüz tekrar kan testi de vermedim. Bugün itibariyle 4-5 günlük bir gecikmem var. Sabah kadın doğuma randevum var. Gidince öğreneceğim artık içeride neler olduğunu :)
O zaman inşallah Hayırlı haberlerinizi bekliyoruz 🥲🙏

O zaman inşallah Hayırlı haberlerinizi bekliyoruz 🥲🙏
Değerlerim kist nedeniyle yükselmiş. Kist ve bebeğin ilk oluştuğu bölge aynı olduğu için vücudun iki yabancı maddeye de verdiği tepkiler çok benzer. 5-6 günlük gecikmenin ardından regl oldum. O yüzden eğer benim gibi belirtiler yaşayan ama hcgsi yükselmeden regl olanlar muhakkak en kısa sürede doktora randevu alıp kendisini kontrol ettirsin 🙏🏽

X