Hale Soygazi Hala Güzel

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.001
Yeşil Çamın ünlü isimlerinden Hale Soygazi'nin şimdiki hali görenleri şaşırtıyor. Galerinin devamında bulabilirsiniz

Gittikçe daha geniş kitlelere ulaşan filmlerde oynayan sanatçı, "Çocuğumu İstiyorum" adlı 1973 tarihli yapımda başrolleri paylaştığı Ahmet Özhan'la 1976'da evlendi. Çiftin evliliği kısa bir süre sonra boşanma ile sonuçlandı.

1978'deki Maden filminden sonra ara verdiği sinemaya 1984 yılında Atıf Yılmaz'ın çektiği Bir Yudum Sevgi'de başrol oynayarak döndü. Bu filmdeki performansı ile Antalya Film Festivali'inde ikinci kez "En İyi Kadın Oyuncu" ödülünü aldıktan sonra Atıf Yılmaz'ın yönettiği Kadının Adı Yok, Bekle Dedim Gölgeye filmlerinde baş kaldıran kadın tiplerini canlandırdı

Süt Kardeşler, yönetmenliğini Ertem Eğilmez'in yaptığı, Hüseyin Rahmi Gürpınar'ın Gulyabani isimli romanından uyarlanan, 1976 yılı yapımı bir Türk filmidir.

hale-soygazi-1.png
hale-soygazi-2.jpg
hale-soygazi-2.png
hale-soygazi-3.jpg
hale-soygazi-7.jpg
hale-soygazi-8.jpg
hale-soygazi-9.jpg
hale-soygazi-12.jpg

Şimdiki haline hiç şasırmadım gayet güzel kalmış bazı sanatcılar cok değişisiyo eski halinden göre eser kalmıyor

gençlik bi başka şey..fakat kadın halen güzel.. hele de yüzüne bişeyler yaptırsa ,gerdirme doldurma vs.. taş olur

Gerçekten güzel yaş almış yüzünde hiç kırışıklık yok süper:KK69:

X