Haftada 5 Kilo Verdirecek Listesi Olan ?

lolipopcandy7778

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2020
10
-5
Şok diyet bile olabilir arkadaşlar şükürler olsunki hiçbir sağlık problemim yok haftada minimum 5 kilo verdirecek bir diyet listeniz varsa yazarmısınız

Şok diyet bile olabilir arkadaşlar şükürler olsunki hiçbir sağlık problemim yok haftada minimum 5 kilo verdirecek bir diyet listeniz varsa yazarmısınız
Haftada 5 kilo mümkün degil. Hele bir de min 5 kilo yazmissiniz yok artik diyorum. Sifir saglik bilgisi vücut bilgisi biyoloji anatomi her sey bilgisi dksksk Diyet yapacağınıza açlık orucu yapın. 1 gunde 1 kilo gider. Ama tamamen aç kalacaksiniz.

Hastalıgım yok dıyorsunuz ama bilemezsiniz ki; gizli şeker gizli kalp insilün direnci vs gıbı rahatsızlıklarınız olabılır. Ayrıca yoksa bile haftada 5 kg verdiren ölümcül bir diyetle büyük ihtimalle bir hastalık edinir, immün sisteminizi mahvedersiniz.Bunun yerine daha saglıklı ve kalıcı olan spor artı diyetle ayda 3-4 kilo verebileceğniz bir program hazırlayabılırsınız.

böyle bir liste varsa da uygulamayın derim 1 haftada 5 kilo bi sonraki haftada hastalıklara kapı açmak demek olur sağlıklı ve kalıcı zayıflamak çok daha iyi ben 2 yıl önce diyetisyenle verdiğim kiloları bi daha asla almadım sizede böyle zayıflamanızı öneririm sağlık önemli şu aralar aman diyim dikkat edin lütfen

Açlık orucunu araştırın. Önce tahlil yaptırın. Herhangi bir hastalığınız yok ise faydasını göreceğinizi umuyorum. Psikolojik anlamda da nefsinizi terbiye eder, vücudunuzu resetlemiş olursunuz. Ama doktora mutlaka danışın.

X