Hafif makyaj önerileri

hardyandholl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2020
493
1.974
27
Merhabalar. Ben günlük yaşantımda sadece bb krem kullanıyorum. Ama fotoğraflara baktığımda yüz rengimi olduğu gibi göstermediğini, yağlı durduğunu fark ettim. Geçmişten gelen sivilce problemim de olduğu için fondöten kullanmaya sıcak bakmıyorum. Sizce yüz makyajında sadece pudra kullanmak yeterli olur mu? Ve siz hangi markaları kullanıyorsunuz?

Tek basina bb veya pudra soluk gosterir her turlu. Bir de urunu cilt tipinize göre secerseniz yağli veya kuru gorunumun onune gecebilirsiniz.
Birazcik allık ve rimel sürseniz daha iyi gorunursunuz.

Tek basina bb veya pudra soluk gosterir her turlu. Bir de urunu cilt tipinize göre secerseniz yağli veya kuru gorunumun onune gecebilirsiniz.
Birazcik allık ve rimel sürseniz daha iyi gorunursunuz.
Ben de onu soracaktım. Makyaja gerçekten çok uzağım. Pudra+allık+rimel+ruj yeterli olur mu? Ya da acaba çok ağır olmayan fondötenlere mi baksam diyorum. Siz hangi markaları kullanıyorsunuz?

Ben de onu soracaktım. Makyaja gerçekten çok uzağım. Pudra+allık+rimel+ruj yeterli olur mu? Ya da acaba çok ağır olmayan fondötenlere mi baksam diyorum. Siz hangi markaları kullanıyorsunuz?

Fondoten kullaniyorum ben.
Mac studio fix fluid markasi. Karma ciltliyim ve örtücü bir fondoten ama ben cok amacli kullaniyorum oyle agir makyaj yapmiyorum. Gunluk kullanirken azicik suruyorum sadece renk eşitleme amacli incecik, gayet guzel ve hafif duruyor.

Rimel, allik şart ama ruj olmasa da olur ruj yerine hafif renk verecek dudak nemlendiricisi bile yeterli oluyor.

Pudra gozeneklerinizi tıkar. Cilt tipinize uygun hafif fondotenler bb kremler kullanabilirsiniz. Fondotene sicak bakmamanizi anlamadim pek. Pudra daha gıcık bir ürün bence. Yine de illa pudra kullanicam derseniz transparan pudra kullanin. Renk vermesin yağı alsın.

Pudra gozeneklerinizi tıkar. Cilt tipinize uygun hafif fondotenler bb kremler kullanabilirsiniz. Fondotene sicak bakmamanizi anlamadim pek. Pudra daha gıcık bir ürün bence. Yine de illa pudra kullanicam derseniz transparan pudra kullanin. Renk vermesin yağı alsın
Açıkçası lisede kullandım biraz fondöten ama sanırım fazla ve yüz tipime uymayan bir üründü. İnanılmaz yağlı göstermişti yüzümü ondan beri bir daha fondöten almadım. Ama pudradan vazgeçip hafif bir fondöten alıcam sanırım. Teşekkür ederim 🙏

Açıkçası lisede kullandım biraz fondöten ama sanırım fazla ve yüz tipime uymayan bir üründü. İnanılmaz yağlı göstermişti yüzümü ondan beri bir daha fondöten almadım. Ama pudradan vazgeçip hafif bir fondöten alıcam sanırım. Teşekkür ederim 🙏
Flaşlı fotograf cekimleri haricinde kullanmanız için pure beauty bb krem oneririm size. Aşik olursunuz. Çok guzel bir urun.

Merhabalar. Ben günlük yaşantımda sadece bb krem kullanıyorum. Ama fotoğraflara baktığımda yüz rengimi olduğu gibi göstermediğini, yağlı durduğunu fark ettim. Geçmişten gelen sivilce problemim de olduğu için fondöten kullanmaya sıcak bakmıyorum. Sizce yüz makyajında sadece pudra kullanmak yeterli olur mu? Ve siz hangi markaları kullanıyorsunuz?
Pudra kullanmak yeterli olmaz bence cilt tipine uygun bb kremler kullanırsan kusma yapmaz

X