Hacıdan gelen sürmenin kullanımı yardımmm

omrum

Nirvana
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2007
1.050
223
kızlar Hacıdan bana sürme geldi küçük bi şişede toz şeklinde onu sulandırıpda mı kullanıcaz acaba bilgisi olan varmı bekliyorum önerileri

Bende Bilmiyorum Canim Yardimci Olurlarsa çoks Evinirim Saniyorum Ben Sulandiricaz Sonrada Ince Uçlu Eyeliner Alinip Sürülecek ..

Toz sürmeler toz şeklinde kullanılıyor diye biliyorum, sürmedenlik var şişe gibi birşey içinde uzun çubuk o çubukla sürüyorsun ama ben denedim bir kere gözümü kaşımaktan çıkaracaktım neredeyse fisfisfis

kızlar Hacıdan bana sürme geldi küçük bi şişede toz şeklinde onu sulandırıpda mı kullanıcaz acaba bilgisi olan varmı bekliyorum önerileri

slm cnm.su kullanma bence gül suyu ile ıslat ve yatmadan önce kirpiklerinin diplerine gelecek şekilde sür

Toz olarak sürülüo ama zeytinyağıyla ıslatanlar var die duymuştum,ama çıkarmak istediğinde çok zor çıkıo çok uğraştırıo tam da sakat yerde zaten,bana da annem getirmişti ama hiç kullanamadım hem çok siyah hem zor çıkıo hem de kullanışlı diil

ben yaklaşık 16 senedir kullanıyorumhiç bişeyle sulandırmadan o demir ucuyla birlikte zaten demirin ucu yassı aynı kalem gibi oluyo bikaç defa sürdükten sonra alışırsın islamda bahsedilen sürmede bu zaten elin alışınca anlarsın onun gibi sürme yok:))

X