HACETTEPE DİŞ HEKİMLİĞİ!!!!

Gmzhkn06

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2016
162
26
32
Merhaba arkadaşlar hacettepede doktor tavsiyesi istiyorum sizden annem için
Annem 52 yaşında ve ağzındaki tüm dişler çürük tamamı!
Birim dişler çekilecekmiş ve takma diş yapılıcakmış işte implant mı denir ne denir bilemiyorum
Annem çok narin bi kadın çok Da diş hekimi korkusu var lütfen diş yaptıranlar memnun kaldıkları doktorları söyleyebilir mi :KK43:

özelde yaptırabilirseniz önerim olur canım..
kızılay atatürk bulvarı üzerinde Dr. Murtaza Yiğit var eşi ile birlikte çalışıyor.. bi araştır istersen..

Merhaba arkadaşlar hacettepede doktor tavsiyesi istiyorum sizden annem için
Annem 52 yaşında ve ağzındaki tüm dişler çürük tamamı!
Birim dişler çekilecekmiş ve takma diş yapılıcakmış işte implant mı denir ne denir bilemiyorum
Annem çok narin bi kadın çok Da diş hekimi korkusu var lütfen diş yaptıranlar memnun kaldıkları doktorları söyleyebilir mi :KK43:
Kardeşim bende istiyorum hacettepeye gitmek ama hangi doktoru seçeceğimi bende bilmiyorum

konu çok eskimiş ama benim de annem biraz sorunluydu, diş hekimene gitmezdi çünkü ağzına yaklaşan herşey midesini kaldırıyordu. Hacettepe öğretim üyesi Gökçe hanımla başladık, kanal tedavisi, protez, diş temizlği vs 3 - 4 birimde , çok çok dikkatli öğrenciler ve başlarında hocaları vardı ve şükürler olsun tedavisi kazasız bitti. Gençler yeni ama aşırı dikkatli. bizim gibi midesi bulanıp sürekli huysuzluk yapan hastalara bile çok olumlular. Tavsiye ederim.

X