Güvenlik soruşturması hakkında

Ophelia12

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2014
366
150
Merhaba kızlar.Özel güvenlik olmak isteyen bir yakınım var güvenlik kartı verilmeden önce güvenlik soruşturması yapılıyormuş o soruşturmada ailede mahkum varsa soruşturma olumsuz sonuçlanır mı?bilgisi olan var mı acaba gerçekten önemli benim için.

Aile derken derecesi ne?

Bir tanıdığım orduda subay. Kuzeni KHKdan bir süre yatmıştı, amcası da mahkemelikti para işleri yüzünden. Bir sıkıntı çıkmadı.

Aile derken derecesi ne?

Bir tanıdığım orduda subay. Kuzeni KHKdan bir süre yatmıştı, amcası da mahkemelikti para işleri yüzünden. Bir sıkıntı çıkmadı.
Abisi müebbet mahkum. bu durumda olumsuz sonuçlanır mı.

Son düzenleme:
Terör örgütüyle ilişiği olan kardeş

Baba ve kardeşi kaçakçı ve hırsız

Emsal kararlar var. Bu attığım sitedeki avukat da aile sorumlu olmamalı ama başka bir maddeye göre de sorumlu tutulabiliyor demiş kısacası. En iyisi abisinin avukatına veya direkt adliyeye vs gidip danışması. Abisi ayrı evde ikamet ediyorsa lehine dönebilir.
Teşekkür ederim.Yok zaten kendisi daha küçükken abisi hüküm giymiş yıllardır hapiste abisi müebbet yani. özel güvenlik olmak istiyor kursa gidecek ama şimdi onun suçundan dolayı güvenlik soruşturmasını geçemem diye tedirgin o açıdan.

Teşekkür ederim.Yok zaten kendisi daha küçükken abisi hüküm giymiş yıllardır hapiste abisi müebbet yani. özel güvenlik olmak istiyor kursa gidecek ama şimdi onun suçundan dolayı güvenlik soruşturmasını geçemem diye tedirgin o açıdan.
Kendisi aynı yolda değilse ve sicili temizse takılmaz diye düşünüyorum.

Kendisi aynı yolda değilse ve sicili temizse takılmaz diye düşünüyorum.
Değil kendisi atanamadı öğretmen özel güvenlik kursuna gidecek işte hiçbir siyasi vs suçu yok ama en yakını ya aileye bakacaklar mı diye özel güvenlikte bakarlar mı bilmiyorum onu da tedirginiz maalesef bu arada çok teşekkür ederim ilginiz için🤗

Değil kendisi atanamadı öğretmen özel güvenlik kursuna gidecek işte hiçbir siyasi vs suçu yok ama en yakını ya aileye bakacaklar mı diye özel güvenlikte bakarlar mı bilmiyorum onu da tedirginiz maalesef bu arada çok teşekkür ederim ilginiz için🤗
Önemli değil. Bakarlar ama güvenlik soruşturmasından geçebilir de. Uzun zamandır hapisteyse etkilemeyebilir.

Güncelleme yapayım özel güvenlik olan var mı aranızda ? güvenlik soruşturmanız kaç günde tamamlandı? Güvenlik kartınız kaç günde geldi?biliyorum 30 veya 60 iş günü deniyor genel olarak da daha erken gelen var mı merak ettim.

X