günlük planlarım

Kendime not: Bir kişiyle ilişkinden rahatsızsan, attığın adımları değiştirmelisin ki aranızdaki ilişki dansı değişsin, kendi hareketlerini değiştirmeden ilişkinin değişmesini beklemek hayalperestlikten başka bir şey değildir.

senenin ilk çeyreğini bitirdik. müsait bir zamanda ilk çeyrek raporumu hazırlayıp ikinci çeyrek hedeflerimi belirleyeceğim

Hep bir şeylere yetişememe hiss, yetişmeyen işler ve koştura koştura geçen günler...
bu günlere bir dur demem lazım, farkındalığımı arttırmam lazım...
Pür dikkat çalışarak işle ilgili işleri işte hallederek bitirebilirim. böylece eve iş getirmem çocuklarlımla daha verimli vakit geçirebilirim ve çocuklar uyuduktan sonra kitap okuması yapıp kendim için birkaç şey yapabilirim.
kendimi gözlüyorum son zamanlarda fazla gerginim. yetişmeyen işler ve plansız zamanlama olmadan yaşam... akademisyen bir anne olarak çözmem gereken ilk iş bu olmalı. .. çok fazla boş vakit geçiyor fark etmeden, üstelik sosyal medyada zaman geçirmenin dinlendirici etkisi de yok..
son zamanlarda fazlaca gerginim ve patlamak üzereyim. düzenli tülay kök dinlemelerime ve kitap okumalarıma dönmem gerekiyor. aksi halde de psikolog görüşmesi ayarlamama gerekecek....

çok fazla boş vakit geçiriyorum. zamanımı verimli kılmak için günü üçe bölmeye karar verdim. gün sonu değerlendirme yapsam da bu yeterli gelmedi. sabah-öğle-akşam şeklinde 3 bölümlük skorlamaya başlıyorum inşallah bu beni canlandırır

X