Trend Ayakkabı Modelleri günlük hayatta topuklu mu düz mü ?

Bot Modelleri, Çizme Modelleri, Topuklu Ayakkabı Modelleri, Babet Modelleri

_sushico_

Guru
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2010
1.713
1.192
37
Merhaba kızlar,
Günlük hayatta ki ayakkabı tercihlerinizi merak ettim. Ben eskiden hostestim ve ortam gereği hepimiz hereyere topuklu giyerek giderdik. 7 sene sonra sektör değiştirdim ve artık pazar brunch a bile topukluyla gitmek abartı gelmeye başladı. Spor ayakkabı aldım kendime ,babetler onları giyiyorum. Arada tabi yine topuklu giyiyorum. bu arada yaş 32. sizin nerde ne zaman topuklu yada düz giydiğinizi merak ettim. Azcık tarz değiştiriyorum buaralar da :)

Şahsen topukluyu sadece çok yakinlarimin dugununde vs. giyerim.
Çevremdekiler de bu şekildeler. pek topukluyla aramız yoktur :)
Günlük yaşamımda spor ayakkabı tercih ederim beyaz spor ayakkabi takintim vardir :)

Spor ayakkabı genel tercihim, babet kesinlikle giymem . topuklu özel zamanlarda tercih ediyorum eşimle yemeğe gittiğimizde düğün dernek vs. Topuklu Giyerim.

Genelde spor

Topuklu ayakkabı kadına yapılan bir işkence aletidir. Ben bunu bilir bunu söylerim. Ne zaman mecburiyetten topuklu giysem tüm iskelet sistemim yer değiştiriyor. En az bir hafta yalpalayarak yürüyorum.

Moduma göre giyerim ama dikkat ettim genelde cuma günleri office giderken daha spor takılıyorum

işe giderken topuklu ayakkabı ama hafta sonları spor ayakkabı.şuan çalışmıyorum 4 aydırda sporlar ayağıma yapışmış durumda artık organım oldular benim :)

Merhaba kızlar,
Günlük hayatta ki ayakkabı tercihlerinizi merak ettim. Ben eskiden hostestim ve ortam gereği hepimiz hereyere topuklu giyerek giderdik. 7 sene sonra sektör değiştirdim ve artık pazar brunch a bile topukluyla gitmek abartı gelmeye başladı. Spor ayakkabı aldım kendime ,babetler onları giyiyorum. Arada tabi yine topuklu giyiyorum. bu arada yaş 32. sizin nerde ne zaman topuklu yada düz giydiğinizi merak ettim. Azcık tarz değiştiriyorum buaralar da :)
Bir sene öncesine kadar günlük hayatımda bile hep topuklu giyerdim feminen hissettirirdi bu da çok hoşuma giderdi :) tabii günün sonunda yaşadığım ağrılara artık dayanamayıp topukluları bir kenara attım özel günler dışında sadece spor ayakkabı giyiyorum . Şimdi çok rahatım

X