Gs byltme bilgi

elabuse

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2009
3
0
37
lütfen biri bana istanbuldaki üniversite hastanesinde göğüs büyültme operasyonu geçirmiş biri acil bilgi versin kocamı ikna etmişken vazgeçsin istemiyorum bebğim oldu içinde çıkıp bilgi toplaymıyorum.ne kadr mal oldu ssk karşılıoymu ne kadarını karşılıyo memnunmusunuz çok fazl ağrı oluyomu.inanın piskolojim en alt seviyelerde 11 ay emzirdim mve fazla kilo wardim hiç göğsüm kalmadı eşimi ikna ettim ve artık mutlu son için hazırlıklarmı yapmalıyım şimdiden teşekkürler

lütfen biri bana istanbuldaki üniversite hastanesinde göğüs büyültme operasyonu geçirmiş biri acil bilgi versin kocamı ikna etmişken vazgeçsin istemiyorum bebğim oldu içinde çıkıp bilgi toplaymıyorum.ne kadr mal oldu ssk karşılıoymu ne kadarını karşılıyo memnunmusunuz çok fazl ağrı oluyomu.inanın piskolojim en alt seviyelerde 11 ay emzirdim mve fazla kilo wardim hiç göğsüm kalmadı eşimi ikna ettim ve artık mutlu son için hazırlıklarmı yapmalıyım şimdiden teşekkürler
Merhaba
Lütfen kendine göğüs ameliyatını bu kadar dert etme. Ne güzel eşin de ısrarın sonucunda anlayış göstermiş, ancak psikolojini zorlayacak kadar kafanı takma. Tabi eşine daha güzel gözükmek istemen, daha da önemlisi kendini daha iyi hissetmek istemen normal. Ancak unutmamalısın ki eşin zaten seni doğal halinle beğenmiş, almış, bebeğiniz olmuş. Allah bağışlasın.
Ben 3 ay önce göğüs büyüttürdüm. Ameliyatımı Doç. Dr. Mustafa Tercan yaptı. Haydarpaşa Numune Hastanesi Rekonstüriktif Klinik Şefi'dir. Bağdat Caddesi'nde muayenehanesi var. Kliniğin internet sitesinden numarasına ulaşabilirsin. Ben memnunum. Hem akademik ünvanı var hem de ticari çıkarını çok gütmeyen bir doktor. Fiyatları diğer doktorlara göre çok daha uygun. Çok da anlayışlı, maddi durumunu, ödeyebileceğin miktarı, taleplerini açık açık konuş... Çekinme. Yardımcı olabileceğim birşey olursa sorabilirsin.

X