Makyaj Ürünleri Gözaltı kırışıklığı için makyaj önerisi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

elibam

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2021
1
0
29
Arkadaşlar merhaba, konuyu doğru yere açmışımdır umarım. Benim gözaltlarımda kırışıklıklar olmaya başladı. Fotoğraf çekinmek zulüm oldu diyebilirim. Özel günler dışında ne fondöten ne de bb kullanan biri değilim. Ama yaş 26 ve böyle görünmesinden aşırı rahatsızım. Çözümü olan varsa beni aydınlatabilir mi?

Arkadaşlar merhaba, konuyu doğru yere açmışımdır umarım. Benim gözaltlarımda kırışıklıklar olmaya başladı. Fotoğraf çekinmek zulüm oldu diyebilirim. Özel günler dışında ne fondöten ne de bb kullanan biri değilim. Ama yaş 26 ve böyle görünmesinden aşırı rahatsızım. Çözümü olan varsa beni aydınlatabilir mi?
Direk kapaticiyi uygulamadan ( bu arada çok fazla makyaj işlerinden anlamam ) renk esitleticiler var ben de geçen sene kullanmaya başladım onlardan uygulayıp üzerine kapatıcı kullansanız ..

Ben botoks yaptırıyorum tavsiye ederim.
Makyaj için şöyle yazılıyor.
Göz altlarını "ince" yapılı, yağlı olmayan bir kapatıcı ile kapatın ve çok hafifçe, toz pudrayı fırça yardımıyla gezdirip sabitleyin. Fazla pudra kırışıkları daha da belirginleştirir. Az sürerseniz de "krem" yapıdaki kapatıcı gözaltı çizgilerine dolar ve bir iki saate tüm çizgiler daha da görünür olur.

X