Göz kapağı estetiğinden sonra dikişler geçmiyor

bahar1545

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2023
1
0
37
4 hafta önce göz kapağı estetiği oldum hersey yolundaydı sonra dikiş dibinde şişlik başladı 3 hafta sonra enfeksiyon gibi doktor antibiyotik li kreme devam dedi ama bir hafta oldu böğle birsey yaşayan var mı ne gibi müdahale yapıldı neler kullandınız

Eklentiler

• IMG_7595.jpeg
    IMG_7595.jpeg
    104,4 KB · Görüntüleme: 192
4 hafta önce göz kapağı estetiği oldum hersey yolundaydı sonra dikiş dibinde şişlik başladı 3 hafta sonra enfeksiyon gibi doktor antibiyotik li kreme devam dedi ama bir hafta oldu böğle birsey yaşayan var mı ne gibi müdahale yapıldı neler kullandınız
bana doktor terramcyn krem verdi onu kullanıyorum 9. günüm çok geçmiş olsun gözünüz nasıl oldu daha iyimisiniz

Çok çok geçmiş olsun inş ALLAH tez vakitte şifa ya kavuşursunuz... GÖzkapağı dikişi izi , neyi kullandi dr .?? Eriyen dikişli mi normal dikiş mi ?? DOKTORunuz kimdi ???

Geçti mi nasıl oldunuz

Geçmiş olsun bende haftaya ameliyat olacağım bir yandan endişeliyim. Siz hangi ildesiniz ?

X