Göz altındaki morluklar için estetik olunabilir mi ?

Rona

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2008
9
0
çok küçüklüğümden beri gözlerimin altı mor...
hele azıcıkta uykusuz kaldığım andan korkunç olduğumu düşünüyorum, anaya bakmak bile istemiyorum...
Bu psikolojik durumumu da çok etkiliyor...

Acaba bu göz altıdaki morlukların yok olması için bir yönem var mı ?
İlla etetik mi olunmalı, yada bunun için estetik olunabiliyor mu ?
Bu konu hakkında hiçbir bilgim yok.

Acaba beni aydınlatabilir miiniz ?

arkadasım benim goz altımda morluklar vardı ılk basta tahlıl yaptır bobreklerınde kaynaklanabilır ben bu testlerı yaptırdım bisey cıkmadı genetikmiş ve ameliyat oldum morarıklk gectı ama hem cildimden hem de doktordan kaynaklanan bi sorun yasadım gozumde sarkma ve sekıl bozuklugu olustu ilk basta tahlil.dermatolog.lazerlıyontem.en son ameliyat dusun senı anlıyorum ameliyat olmadan cilt yapını doktorunu cok ıyı araştır geri donulmeyen bi yola gırme

Merak ettim sen nasıl bir ameliyat geçirdin!!!!
birde neden lazer olmadın öncelikkle yoksa lazer mi o kadar hasar yaptı!!!
çok geçmiş olsun!!!

Slm Karpedyem,
çok üzüldüm Inan Umarim Düzelir Yüzündeki Kayma!!!
Sen Ne Yaptirdin Ben Anlamadim Bu Operasyonun Adi Neydi!!!
Burdan Yazalim Bence Kimse Mağdur Olmasin!!!!
Hem Sanirim Lazeride Estetik Cerahhalar Yapiyor Estetik Merkezlerinde...şu Burun Olayini Arastirirken Gözüme çarpmişti!!!

çok küçüklüğümden beri gözlerimin altı mor...
hele azıcıkta uykusuz kaldığım andan korkunç olduğumu düşünüyorum, anaya bakmak bile istemiyorum...
Bu psikolojik durumumu da çok etkiliyor...

Acaba bu göz altıdaki morlukların yok olması için bir yönem var mı ?
İlla etetik mi olunmalı, yada bunun için estetik olunabiliyor mu ?
Bu konu hakkında hiçbir bilgim yok.

Acaba beni aydınlatabilir miiniz ?

Benimde kendimi bildim bileli göz altlerim mor...ne yaptimsa fayda vermedi.Kan tahlili yillar önce yaptirdim birsey cikmadi.Lazer yaptiran varmi?Faydasi oluyormu? bu konu hakkinda bilgisi olan lutven beni aydinlatsin.Yaza Turkiyeye gidecegim caresine bakmak istiyorum.Özel mesajda yazabilirsiniz.Simdiden tesekkurler.

X