Görüşleriniz rica olunur...:)

farbetter

Canımın İçi....
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2009
1.201
5
merhabalar..

yeni evliyim..dogum kont haplarıyla korunuyordum..kullandıgım hap gynelle..bir bebek istediğimnizi anladık ve ben hapları almayı cmt günü bıraktım..bugün 3 .gün ve hapı bıraktıgım halde hala kanamam olmadı..ayın 9 undan beri alıyorum ve normalde 19 u adet tarihimdi..düğüne denk gelmesin die geciktirmek adınada içmiştim acıkcası..ama hapları bırakır bırakmaz adet görmem gerekmezmiydi..hap kullandıgım halde hamile kalmış olma ihtimalim varmı?
yorumlarınızı bekliyorum..iyi forumlar..

kesinlikle var canım.ben yaşadım..

ama anlamadım.hapı kullanmayı daha hap bitmeden mi bıraktın???

ve o esnada da korunmadınız mı???

eğer cevaplar evetse hamile kalabilirsin...

bende düğün ve balayı için adet geciktirici olarak doğum kontrol hapı kullanmıştım

adetime 1 hafta kala başladım ve sadece 15 tane içmiştim ama bıraktıktan 10 küsür gün sonra adet oldum
ve normalde 28. gündebir adet olmama rağmen yaklaşık 4 ay boyunca adet düzensizliği yaşadım
buyüzden bence hamile değilsin 3-4 ay olmazsanda korkma ilacın etkisi maalesef uzun sürebiliyo düzensizlik konusunda
düğünümden 9 ay sonra hamile kaldım şuanda 31. haftalık hamileyim

anlıyorum..ben hapı bıraktıgımda korunmaya farklı şekillerde devam etmiştim çünkü adet gördükten sonra gebe kalmaya niyetim vardı..bi test yapayım yinede..bakalım nolcak..teşekkürler arklar görüşleriniz için..

Testin sonucunu bu başlık altında bildir bize merak ettim
inşallah hamilesindir rabbim tüm isteyene versin
bu duyguyu her kadına yaşatsın inşallah

arkadaşlar ben adet ldum ayın 30 unda..bi sorun yk gibi..adet bitiminde bi dktora görüncem ve çalışmalara başlicaz :-) inşallah hamileyim die yazarım buraya bigün:-)

X