gonal f

DOGA6

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2008
579
2
kızlar gonal file tedavi olupta hamiş kalan varmı?bide gonal f ile bir aylık tedavi kaca maloluyo?

şu anda yeni kulllanmaktayım ben inşallah faydasını görürüm
fiyat olarakta dışarıdan almaya kalkarsan baya bi pahalıya çıkıyor fiyat biz sağlıktan yararlandığımız için ortalama 120 ytl ödedik gibi geliyor
inşalllah senin içinde hayırlısı olur

slm bendede var gonal-f dışardan almak istesen 650 ytl kadar ama sigorta karşılıyor çok şükür bu ilacı size neden kullanıyorsunuz ben alalı 4 ay oldu doktorum hala ne zaman kullanacagımı söylemedi aşılama öncesimi acaba

kızlar bende bu iğneyi kullandım ve aşılama oldum.şu an hamileyim.darısı sizin başınıza.

slm bendede var gonal-f dışardan almak istesen 650 ytl kadar ama sigorta karşılıyor çok şükür bu ilacı size neden kullanıyorsunuz ben alalı 4 ay oldu doktorum hala ne zaman kullanacagımı söylemedi aşılama öncesimi acaba

Canım aşılama olacağın ay adetin 4. günü felan dr. kaçıncı günü derse o zaman kullanacaksın.
Ama aşılama olacağın ay adetten hemen sonra başlanıyor.Yada henüz adet devam ederken.

DaRKiNLiFe allah razı olsun arkadaşım inşallah hayırlı sonuçlar alırız sende işe yaradımı rabbim gönlüne göre versin

DaRKiNLiFe allah razı olsun arkadaşım inşallah hayırlı sonuçlar alırız sende işe yaradımı rabbim gönlüne göre versin

Canım ben 1 kere kullandım gonal f .oda 2. aşılamamda olmuştu.İkinci aşılamamdan 3-4 ay sonra kendiliğinden hamiş kaldım ben.:nazar::nazar:Beklemedeydim.

Darısı isteyenlere olsun inşallah.a.s.

senin adına çok sevindim canım bende hayırlı haberler veririm inşallah bebişine ve kendine iyi bak allaha emanet olun

X