Saç Rengi ve Saç Boyama Gölgeli Saç Üzerine Röfle Olur Mu?

Japon KIZ

IŞIL & ARAS 🧿
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2007
1.774
41
Selam kızlar fikirlerinize ihtiyacım var !!!! Benim saçlarımda gölge var bal rengi diplerden 4 parmak kadra çıkmaya başladı artık kuaförüm üzerine röfle yapalım dedi. Ama benim bildiğim önce kendi saçıma boyayıp üzerine yapması gerekmez mi ? İkilemde kaldımCADIARZU sizce ne yapmalıyım:sm_confused:

CK cığım nerdesin canımŞeniz Seni buralarda bulmak da varmış:roflol:

Sorununa çare olamayacağım çünkü aynı sorun bende de var. Gölgeler uzasın kendi saçım kalsın istiyorum ama iğrenç duruyor. Acaba baljay mı olsa diyorum o da çok mu alakasız olur diyorum. Bana da fikir veriniz lütfen. Balyajdan amacım sanki saç daha az yıpranır gibi geliyor da ondan. Gerçi benim saçım açık değil ama görenlere de ayıp özellikle kendime değil mi amasırnaşık şey

Evet canım bende senin gibi kararsız kaldım ama benim fikrimi soracak olursan gölgenin tamamen çıkmasını beklemeden kendi saç rengine boyat sorun ortadan kalkar:kahve:

saçın bu durumda koyu kahve sanırsam...:1closedeyes:

röfleyi ne renk yaptıracağına bağlı diyeyim ben artık yıllardır yaptırıyorum saçımı uzmanı oldum vallasırnaşık şey

aynı renk yapılacaksa sorun yok canlanmış olur ve ince röfle bile olsa açılan renk de ona uyum sağlar..

ben yaptırırdım bu sadece fikrim hoş durmayacağını düşünüyosan kendin ver kararı derim..bir de kuaförün olaya parasal yönden bakmıcak biri ise ve sen ona güveniyosan kendini bırak ona..

benim kuaförüm ne derse onu yaparım çünkü çok güveniyorum..

KK da bu işin uzmanı arkadaşlar var bakalım onlar ne dicek

bol şans canıma.s.

Kızlar bana yardım edecek yok mu:sm_confused: Yanlız şimdi çıkmam gerek yarın tekrar görüşürüz hepinizi kocam öpüyorum:1hug:

tabiki atılır,zaten röfle gölgenin daha sık atılmış hali diil midir.ince ama sık attırırsan güzel durur bence.ama gölgenin rengi sarı diil bal rengi gibiyse bi kumrala boyayıp röfle attırırsan daha ii olur saçın 3 renk olmaza.s

Yardımlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar üstelik cumartesi günü kuaförümle de randevum var ama ben hala karar veremiyorum :eek:klava:yanlız şu var ki içimi rahatlattığınız kesin:1hug:

X