Gold Magic Tüy Dökücü Ve Azaltıcı Krem

ekrkebkafk

Nirvana
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2007
703
4
arkadaşlar internette gezinirken buldum bu ürünü. DÜNYADA TEK YAPAN ÖZELLİĞİ ALTIN TOZU İÇERMESİDİR...
ALTIN TOZU ESKİ MISIRLILARIN ÖZELLİKLE KRALİÇELERİN CİLT GÜZELLİĞİ İÇİN KULLANDIKLARI EN ÖNEMLİ MADDEYDİ.
ALTIN TOZU CİLT GÖZENEKLERİNİ SIKILAŞTIRIR BESLER VE KIL HÜCRELERİNİ ZAYIFLATARAK BİR DAHA ÇIKMASINI ÖNLER...
diyorlar. duyan ya da kullanan var mı aranızdaa.s.

bende ilk defa senden duyuyorum valla.altın tozu.duysam bile o çok pahalıdır.alamam ben güzelim.

gerçekten böyle bir ürün varsa bile nerde satılacağını yazabilirmisin anadolu yakası olması tercih

Altın tozu içeren bi yüz kremi kullandım geçtigimiz senelerde ama ben tüy dökücü ve azaltıcı özelliginden degil kanser tedavim sırasında meydana gelen cildimdeki özellikle yüzümdeki lekeler için kullandım deriyi soyuyor ve lekeleri hafifletiyor demişlerdi bana gerçektende 1 ay sonra lekelerim yok oldu...altın tozu cildi güzelleştiriyormuş...:kahve::kahve:

Altın tozu içeren bi yüz kremi kullandım geçtigimiz senelerde ama ben tüy dökücü ve azaltıcı özelliginden degil kanser tedavim sırasında meydana gelen cildimdeki özellikle yüzümdeki lekeler için kullandım deriyi soyuyor ve lekeleri hafifletiyor demişlerdi bana gerçektende 1 ay sonra lekelerim yok oldu...altın tozu cildi güzelleştiriyormuş...:kahve::kahve:

Kremin adı ne çok merak ettim?

Limon suyu kıl köklerini körelttiği için, vücut kıldan kurtarıldıktan iki gün sonra başlamak şartıyla, banyodan sonra limon suyu sürülürse bi dahaki sefere daha zayıf çıkar kıllar... Bilginize:kahve::kahve:

Limon suyu kıl köklerini körelttiği için, vücut kıldan kurtarıldıktan iki gün sonra başlamak şartıyla, banyodan sonra limon suyu sürülürse bi dahaki sefere daha zayıf çıkar kıllar... Bilginize:kahve::kahve:

Anlamadığım neden ağdadan 2 gün sonra sürüyoruz? Hemen sürsek aldıktan sonra daha etkili olmaz mı.Yani kıl kökleri açıkken.

Anlamadığım neden ağdadan 2 gün sonra sürüyoruz? Hemen sürsek aldıktan sonra daha etkili olmaz mı.Yani kıl kökleri açıkken.

Limon çok yakar ve tahriş eder agdadan sonra ,2 gün içinde zaten kıl kökleri tam kapanmaz ama ilk günkü kadarda hassas olmaz cilt tahrişlerini en aza indirmek için 2 gün sonra sürmeye başlıyoruz....a.s.a.s.

X