Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüsleriniz Nasıl Büyür ? (moralim bozuldu)

hayır kızlar neden 4000 tl vereceksınız kı benımılerde kucuktu dogal yollarlada buyutulebılyor yanı kendınız yapabılıosunuz benım arkadsımda bna tavıye ettı bıseyler onu yaptım su an ıyıler benımkıler sızede yardımcı olabılırım ıstersenız

hayır kızlar neden 4000 tl vereceksınız kı benımılerde kucuktu dogal yollarlada buyutulebılyor yanı kendınız yapabılıosunuz benım arkadsımda bna tavıye ettı bıseyler onu yaptım su an ıyıler benımkıler sızede yardımcı olabılırım ıstersenız[/Q

evet canım deneyimlerini paylaş sende

Kadın göğsünü oluşturan iki temel doku var. Birisi süt yapan meme bezleri, diğeri ise bu bezlerin arasında ve derialtında birikmiş yağ dokusu. Eğer bir protez kullanmayacaksanız, göğsü büyütmek için bu iki dokudan birini artırmanız gerekiyor. Yağ dokusunu artırmanın yolu kilo almak. Ama siz kilo alırken vücudunuzun nerede yağ biriktireceğini bilemezsiniz. Siz göğüsleriniz yağ toplasın istersiniz ama basenleriniz, ya da karnınız yağ biriktirir genelde. Göğüslere dışarıdan yağ takviyesi ise tamamen ayrı bir konu. Birazdan anlatacağım.

Memeyi oluşturan diğer doku olan süt bezlerini büyütmek ise ancak hormonlarla mümkün. Hamilelikte vücut göğüsleri büyüten hormonlar salgılar ve o nedenle göğüs büyür. Doğum olur, süt salgılatan hormonlar devreye girer. Emzirme bitince bu hormonlar normal seviyesine düşer ve göğüsler de tekrar küçülür. Eğer göğüsleri büyütmek için hormon kullanılmaya kalkılırsa meme ve rahim kanseri olma riskiniz çok artar. Hormon kullanımına bağlı diğer bir sürü yan etki bir tarafa eğer ilacı keserseniz göğüslerinizin tekrar küçülmesi kaçınılmazdır. İşte bu nedenlerle ilaçlarla tedavi yapılamamaktadır. Peki piyasada mevcut ilaçlar ne yapıyor?. Ben bugüne kadar bu tür ilaçlardan yarar görmüş hiç kimseye rastlamadım. Adlarını öğrenebildiğim ilaçların çoğunu inceledim. Hiçbirinin bilimsel olarak kanıtlanmış bir etkisi yok. Çoğunun içinde vücutta damarları genişleten ve dokuda ödem yapan bazı maddeler var. Kullanılırken sanıyorum göğüslerde hafif bir dolgunluk yapıyorlar. Ama hiçbir zaman gerçek anlamda bir büyüme yapmıyorlar ve ilacı kestiğiniz zaman o hafif dolgunlaşma da kayboluyor.

arkadaşlar moral bozmak gibi anlaşılmasın ki en başta benim moralim bozuldu. demin yine bizim meşhur konumuz için sağda solda bakınırken bu yazıyı buldum. bizim içtiğimiz otlar çöpler vs çoğunun anne sütünü artırıcı özelliği var. bu demek oluyo ki otları kullandığımız sürece dolgunluk var bırakınca yok. :KK5:

aslında buradaki bir kaç bilgi yanlış en azından tıp fakültesinde böyle öğretilmiyor
birincisi göğsü oluşturan 2 temel yapı olduğu tam olarak doğru değil birde göğsün altında kalın bir kas tabakası var kas tabakası geliştirilerek de göğüslerde bir miktar dolgunluk elde edilebilir
ikinci yapı yazıda da söylenildiği gibi yağ tabakası ve bildiğim kadarıyla bazı maddeler ne bileyim bazı otların içinde bulunan ya da sentetik olarak üretilebilen bazı maddeler vücudun belli bölgelerinde yağ birikimini tetikliyor yağ yine vücuda dağılıyor evet ama normalde göğüslerinize 10 gr yağ gidecekken 30 gr yağ gitmesi sağlanabiliyor
bunların dışında göğsünüzde bir de meme bezleri var ki insanların göğüs büyüklüğünü en büyük oranda etkileyen de bu
bir miktar genetik bir miktar hormonel yapıya bağlı olarak göğüslerinizin büyüklüğü belirleniyor
bitkisel karışımlar özellikle hayıt rezene ve küç bunlar östrojen hormonu üretimini artırıyor sisteminden tam emin olmasam da kısırlık tedavisinde kullanılmaları ve göğüs büyümesini sağlamalarının nedeni bu
östrojen çoğunuzun bildiği gibi kadınlık hormonudur ve ikincil sex karakterleri dediğimiz ergenlikle beraber kazandığımız özelliklerin oluşumunu sağlar mesela göğüs büyümesi cinsel bölgede kıllanma daha yuvarlak hatlar kadınsı bir ses yumuşak bir cilt gibi
östrojeni artırdığınız zaman daha kadınsılaşırsınız ama sadece belli şeyler için
ergenlik bitiminde çoğu sisteminiz kendisini gelişmeye kapatır örneğin ergenlik bitince kıllanma durur bel çukurunuz artık daha fazla yuvarlaklaşmaz ama göğüsler için durum farklıdır göğüslerde değişim süreklidir hepiniz fark etmiş olsanız gerek adet dönemlerinde hassaslaşırlar ve dolgunlaşırlar adet dönemi bitince eski haline döner bu böyle her ay devam eder ya da hamilelik ve emzirme süresince dolgunlaşır emzirmeyi bıraktıktan bir süre sonra eski haline döner yani göğüsler sabit değildir değişebilme yeteneğini korur
östrojen miktarını artırdığınızda göğüsleriniz büyüyecektir ve belli bir süre kullanırsanız bir süre sonra vücudunuz göğüslerinizi o boyutta sabitleyecektir
yani moral bozmaya gerek yok göğüslerimizi doğal yoldan büyütmek imkansız değil silikon ise son tercihiniz olmalı çünkü doğal hissettirmiyor doğal görünmüyor ve patlayabiliyor :KK34:
umarım yardımcı olabilmişimdir ve bir miktar moralinizi düzeltebilmişimdir :KK42:

aslında buradaki bir kaç bilgi yanlış en azından tıp fakültesinde böyle öğretilmiyor
birincisi göğsü oluşturan 2 temel yapı olduğu tam olarak doğru değil birde göğsün altında kalın bir kas tabakası var kas tabakası geliştirilerek de göğüslerde bir miktar dolgunluk elde edilebilir
ikinci yapı yazıda da söylenildiği gibi yağ tabakası ve bildiğim kadarıyla bazı maddeler ne bileyim bazı otların içinde bulunan ya da sentetik olarak üretilebilen bazı maddeler vücudun belli bölgelerinde yağ birikimini tetikliyor yağ yine vücuda dağılıyor evet ama normalde göğüslerinize 10 gr yağ gidecekken 30 gr yağ gitmesi sağlanabiliyor
bunların dışında göğsünüzde bir de meme bezleri var ki insanların göğüs büyüklüğünü en büyük oranda etkileyen de bu
bir miktar genetik bir miktar hormonel yapıya bağlı olarak göğüslerinizin büyüklüğü belirleniyor
bitkisel karışımlar özellikle hayıt rezene ve küç bunlar östrojen hormonu üretimini artırıyor sisteminden tam emin olmasam da kısırlık tedavisinde kullanılmaları ve göğüs büyümesini sağlamalarının nedeni bu
östrojen çoğunuzun bildiği gibi kadınlık hormonudur ve ikincil sex karakterleri dediğimiz ergenlikle beraber kazandığımız özelliklerin oluşumunu sağlar mesela göğüs büyümesi cinsel bölgede kıllanma daha yuvarlak hatlar kadınsı bir ses yumuşak bir cilt gibi
östrojeni artırdığınız zaman daha kadınsılaşırsınız ama sadece belli şeyler için
ergenlik bitiminde çoğu sisteminiz kendisini gelişmeye kapatır örneğin ergenlik bitince kıllanma durur bel çukurunuz artık daha fazla yuvarlaklaşmaz ama göğüsler için durum farklıdır göğüslerde değişim süreklidir hepiniz fark etmiş olsanız gerek adet dönemlerinde hassaslaşırlar ve dolgunlaşırlar adet dönemi bitince eski haline döner bu böyle her ay devam eder ya da hamilelik ve emzirme süresince dolgunlaşır emzirmeyi bıraktıktan bir süre sonra eski haline döner yani göğüsler sabit değildir değişebilme yeteneğini korur
östrojen miktarını artırdığınızda göğüsleriniz büyüyecektir ve belli bir süre kullanırsanız bir süre sonra vücudunuz göğüslerinizi o boyutta sabitleyecektir
yani moral bozmaya gerek yok göğüslerimizi doğal yoldan büyütmek imkansız değil silikon ise son tercihiniz olmalı çünkü doğal hissettirmiyor doğal görünmüyor ve patlayabiliyor :KK34:
umarım yardımcı olabilmişimdir ve bir miktar moralinizi düzeltebilmişimdir :KK42:

tesekkurler canim.gercekten morelimizi duzeltdin.moral cok onemli bu islerde.bi isi yaptigimizda severek ve inanarak yapmak lazim.

arkadaşlar yapıpta sonuç aldığınız ne varsa yazın ya nolur benımm gögüslerim 80 ama desteklı takıyorum tamda doldurmuo çok az bi pay kalıyor göqüslerimi 85 yapmak istiyorum ve bende burda yazanlarla çalışmaya başladım..rezene çayı içiorum günde 2 bardakk gece yatmadan duş alıp çörek otu ile masaj yapıyorum ve ağırlık çalışıyorum..şınavda çekıyorum az fark var tavsiye ederim ancak daha etkılı ne varsa paylaşın lütfen..

evet kızlar usulüyle masaj yapınca büyütürsünüz.
masaj teknikleri var her yerde gunde 15 dk yapsanız 1 aya sonuc alırsınız bence cunku burada sonuc alanlar var.

Benim goguslerim oldum olasi kucuktu. Iki oglum oldu, simdi yeni yeni emzirmeyi biraktik ama benim gogusler eskisen oldugundan bile kucuk oldu. Hic yok desem yeridir. Dumduz. Sutyenler bile , kayiyorlar yukari cikiyor, yana kayiyor surekli duzeltiyorum. Esimle beraberken hic istemiyorum gorsun onlari. Bir gun sutyen giymeden bi body giyeyim dedim, hic bir sey yok, bi ucu belli. Ameliyat olmak tek carem galiba, dogal yontemler ne kadar buyutur ki :KK14:

Benim goguslerim oldum olasi kucuktu. Iki oglum oldu, simdi yeni yeni emzirmeyi biraktik ama benim gogusler eskisen oldugundan bile kucuk oldu. Hic yok desem yeridir. Dumduz. Sutyenler bile , kayiyorlar yukari cikiyor, yana kayiyor surekli duzeltiyorum. Esimle beraberken hic istemiyorum gorsun onlari. Bir gun sutyen giymeden bi body giyeyim dedim, hic bir sey yok, bi ucu belli. Ameliyat olmak tek carem galiba, dogal yontemler ne kadar buyutur ki :KK14:

masaj dene canım tabi incitmeden.
1 beden büyüs bile bence yıne iyi:44:

masaj dene canım tabi incitmeden.
1 beden büyüs bile bence yıne iyi:44:

Deneyecegim, umarim faydasini gorurum. Dediginiz gibi 1 beden bile buyuse sevinecegim. Bi de gorseniz yapiliyim, kilolu degilim ama uzun boylu kemikliyim, omuzlarim cok genis. Ama hic gogus yok. Popom da olmasa erkek gibi olcam yani. Hic seksilik yok ;( Masaj deneyecegim ama bak. Ben denk geldi bu topigi gordum, yoksa hic aklima gelmezdi de denemekte fayda var

belki zayıf olduğunuzdan dolayı küçüktürler. biraz kilo alsanız büyür bence

Spor salonunda göğüs büyütmek için bir hareket var, onu yaparsanız, hem büyür, hem de dirileşir.

belki zayıf olduğunuzdan dolayı küçüktürler. biraz kilo alsanız büyür bence

Cok zayif degilim aslinda, yani 178 boy 58 kilo, gogusler olmadigi icin kalas gibi biriyim de, dediginiz dogru olabilir de. Cunku bekarken 65ten asagi inmezdi kilom. Lisede bu kilodaydim. Bunun etkisi olabilir, cunku o 13-14 yasindaki kizlarin yeni cikar ya, o kadar kuculdu, abartmiyorum. Sagolun arkadaslar tavsiyeleriniz icin. Gercekten uzuluyorum. Esim emzirmen bittikten sonra buyur takma diyordu ama tam tersi kuculdu.

Cok zayif degilim aslinda, yani 178 boy 58 kilo, gogusler olmadigi icin kalas gibi biriyim de, dediginiz dogru olabilir de. Cunku bekarken 65ten asagi inmezdi kilom. Lisede bu kilodaydim. Bunun etkisi olabilir, cunku o 13-14 yasindaki kizlarin yeni cikar ya, o kadar kuculdu, abartmiyorum. Sagolun arkadaslar tavsiyeleriniz icin. Gercekten uzuluyorum. Esim emzirmen bittikten sonra buyur takma diyordu ama tam tersi kuculdu.
Merhaba aradan uzun zaman geçmiş ne yaptınız faydası oldumu msj ların benimde emzirme sonrası çok küçüldü

X