Göğüs ucu iğneli epilasyon

Ben başladım kabuklar döküldü bir süre sonra.Yeni başladığım için bir şey diyemiyorum ama tek çözüm bu galiba

Ben yaptırdim.1 2 tane ancak çıkıyor artık.şu zaman biter diyemeyiz.vücut yapımıza bağlı bu durum.yüzde 95 bitti benim

Verilen akıma baglı mı acaba.Çok iyi bir yere gidiyorum ama akım şiddetini bilerek düşük yapıyo olabilirler mi süreyi uzatmak için
Göğüs baya acılı.ben demeden düsürmüyolar akımı.göbeğimi de yaptirdim 3.seans oldu daha baya baya tek tük kaldı.akım çoktu aciya dayanamayinca düşürdüler akımı ona rağmen azaldi.meme ucu göbek çabuk biten yerler

Göğüs baya acılı.ben demeden düsürmüyolar akımı.göbeğimi de yaptirdim 3.seans oldu daha baya baya tek tük kaldı.akım çoktu aciya dayanamayinca düşürdüler akımı ona rağmen azaldi.meme ucu göbek çabuk biten yerler
Teşekkür ederim cevabınız için 5-6 kez gitmeme ragmen göğüs ucu bitmedi benim.Sonra 1 yıl ara verip tekrar aynı yere gitmeye başladım.Akım düşük mü diye şüpheleniyorum.Soruyorum en kötü ihtimalle 1 yıl diyor

Teşekkür ederim cevabınız için 5-6 kez gitmeme ragmen göğüs ucu bitmedi benim.Sonra 1 yıl ara verip tekrar aynı yere gitmeye başladım.Akım düşük mü diye şüpheleniyorum.Soruyorum en kötü ihtimalle 1 yıl diyor
En kolay biten yer bence sorun yer ile ilgili

Izler maksimum 1 ayda geçer.hava almadigi icin daha gec geçiyor.ben cok memnunum 1 2 tane aylar sonra ancak çikiyor.acili ama değer
Bende yeni başladım 1 hafta oldu ama hala geçmedi izler biraz endişeliyim, acaba tahmini kaç seans sonra tamamen geçiyor ve sizin tüm göğüs müydü, göğüs arası da var mıydı

Sizde tüy yoğunluğu nasıldı fazla mıydı göğüs bölgesinde
Biraz vardi.3 gün krem kullandim sonra kabuklar dökulsün diye pudra sürdüm bikac gün.kremin ismini hatirlayamadim şu an bayadir gitmiyorum.göğüs arasi yok benim.abartili siyah olmadikca müdahale ettirmiyorum kıllara.iyi ki yaptirmişim diyorum

Çok kabuklanma problemi yaşamadım açıkçası. Banyo esnasında dikkat etmek gerekiyor. Benim yoğundu ve memnun kalmıştım fakat yarıda bırakmak zorunda kaldığım için devam edemedim. Dolayısıyla tümüyle bitmedi. Fakat iğneli epilasyon doğru uygulama ve bakımla kesin sonuç.

Arkadaşlar benim de meme ucu, göbek, bel, popo her yerimde tüy var maalesef. İğneli epilasyon tek çare gibi ama tırsıyorum. Habire erteleyip duruyorum yaz da geliyor. Yaptıranlar krem kullandı mı acıyı hafifletmek için? Hangisini kullandınız? Acil başlatmak istiyorum ben de.

Arkadaşlar benim de meme ucu, göbek, bel, popo her yerimde tüy var maalesef. İğneli epilasyon tek çare gibi ama tırsıyorum. Habire erteleyip duruyorum yaz da geliyor. Yaptıranlar krem kullandı mı acıyı hafifletmek için? Hangisini kullandınız? Acil başlatmak istiyorum ben de.
Meme ucu göbek çevresi yüz bölgesi bunlar iğneli epilasyonla çözülür.lazere hiç girilmemeli bunlar için.Ben göbek çevreme meme ucuma yüzüme iğneli uygulattim çok iyi sonuç aldım.Popo demişsiniz.Popo kıllari kalınsa lazere gidin incelsin bir kısmı yok olucaktır öyle iğneliye gidin popo için.ben vücudum için de önce lazere gittim.koltuk altimda tek tük kaldi onlar için iğneli yaptircam.kıllar çok fazlayken maliyet çok oluyor.ben krem kullanmadim dayanılmayacak bir acı değil iğneli epilasyon sonrasi krem kullandim onu da ordakiler öneriyor zaten sonrasi pudra kullaniliyor.Bunun için kış mevsimi en uygunu

X