Göğüs Estetiği ameliyatı ve üniversite hastaneleri

iremnur54

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2008
19
0
Göğüs estetiği ameliyatları(silikon ile büyütme,küçültme) üniversite hastanelerinde yapılıyormu??bilen arkadaşlar bilgi verebilirlermi??yapılıyorsa ne tür tahliller oluyor ve sosyal güvenceler ne kadarını karşılıyor??ameliyat ortalama ne kadara maloluyor???

Göğüs estetiği ameliyatları(silikon ile büyütme,küçültme) üniversite hastanelerinde yapılıyormu??bilen arkadaşlar bilgi verebilirlermi??yapılıyorsa ne tür tahliller oluyor ve sosyal güvenceler ne kadarını karşılıyor??ameliyat ortalama ne kadara maloluyor???

evet yapılıyor ben ankara üniversitesi hastanesinde yaptırdım herşey 3 milyara maloldu ve çok memnunum

sosyal guvence ameliyat maliyetini hoca parasını vs odemez.. ameliyat oncesi yapılan tetkıkler guvencenızle yapılır ama .. buyutme ıcın gazıde lalaranın odedıgı mıktardan bıraz daha fazla , 4 kusur diye biliyorum..
kucultmede sanırım kucultulen doku belli bir miktarı gectıkten (gram olarak) sonra, sosyalguvence bir kısmını oduyor dıye duymustum .

evet canım üniverstede ameliyat oluyo ama hiç bir sosyal güvence ücreti karşılamıyo. ben perşem günü ege üni. gidicem randevu ücreti 165 ytl ameliyat da 4000 4500 arasıymış.

ben de üni. hastahanesinde oldum hastahaneye 1500 tl verdim ve protezleri aldım toplamında 3000 tl civarına geldi bana , karne ameliyat öncesi tetkikleri karşılıyor tabii

Lalara ankara üniversitesinde hangi dr. yaptı ameliyatını? Ameliyattan çıkınca neler hissettin acı? hissizlik? bulantı vs. bilgi verirsen sevinirim. Dr. çok önemli şu anda nasıl görüntü? ızler varmı? Nasıl bir teknik uyguladılar? Sadece alttamı iz var yoksa göğsün altından aşağıya inen izde varmı? Diren takıldı mı? ve çalışan biri olarak kaç gün hastanede yattın? Çok mu sordum acaba:kedi: Şimdiden teşekkür ederim. Paylaşmak istemezsen Dr. adını ve detayları özele de atabilirsin cnm teşekkürler

Son düzenleme:
evet yapılıyor ben ankara üniversitesi hastanesinde yaptırdım herşey 3 milyara maloldu ve çok memnunum

doktorunun kim olduğunu öğrenebilirmiyim canım. ben de ameliyat olmak istiyorum ama bir türlü cesaret edemedim. iyi bir doktor bulmak çok önemli bu tür ameliyatlarda. istersen özelden cevaplayabilirsin. sevgiler

bnm sosyal güwencem yok.antalya da ya da ısparta da önerebileceginiz dr war mı? ünwersite hastanelerinde yaptıran war mıı???

X