Göğüs eşitsizliği hakkında, lütfen bir bakın.

Vixen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2009
3
0
Benim göğüslerimle ilgili bir problemim var. Boyutları ve şekilleri farklı. Yani boy olarak çok farklı olmasalar da biri bir yere bakıyor, öteki başka bir yere. Sütyen giymediğim zamanlar üzerimdeki kıyafete rağmen bu simetri farkı dışarıdan bakıldığında rahatlıkla anlaşılacak kadar belirgin. Bu beni ruhsal açıdan çok olumsuz etkiliyor. Henüz 18 yaşındayım ve boyum 173 cm, kilom 52. Kilo almaya başladığım takdirde veya 2-3 yıl sonra bu fark ortadan kalkar mı? Operasyon yaptırmayı düşünüyorum ama çok mu erken, beklemeli miyim? Çünkü annem ve ablamda boy ve şekil olarak hiçbir problem yok. O yüzden ileride düzelir mi diye düşündüm. Bir de ben evdeyken sütyen kullanmıyorum, sadece dışarı çıkarken takıyorum. Acaba bu da eşitsizlik konusunda etkili olmuş mudur? Kısacası boyutlarından kesinlikle rahatsız değilim, ne daha küçük ne de daha büyük göğüsler istiyorum. Tek derdim birbirinden çok farklı olmaları. Sizce ne yapmalıyım?

Biliyorum çok soru sordum ama eğer birine bile cevap verebiliyorsanız veya bir fikriniz, görüşünüz varsa yazmanızı rica ediyorum. Şimdiden çok teşekkürler.

Son düzenleme:
Vixen , doktorlar öneriler başlığında bir plastik cerrahi asistanı sorulara cevap veriyor ona danış istersen

X