Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs Büyütmek İçin Hap Veya Krem Kullananların Dikkatine!

arkadaşlar bu konuyla ilgili bir yazı okudum, başka bir linkte de yazdım.
yazı İngilizceydi, tek tek tercüme etmiyorum ama özetle şöyle diyordu:
göğüs büyültmek için çıkan ürünlerin tamamı faydalı olmadığı gibi, her bünye için faydalı ürünler değişebilirmiş. yani Ayşe'ye A ürünü yararken Fatma'ya B ürünü yarayabilirmiş. bu A ürününün ya da B rününün kesin faydalı veya kesin faydasız olduğunu göstermezmiş. (örneklemeyi ben yapıorum tabe yok böle bişi çevirirken uydurdu demeyin sora:p)

ayrıca ürünleri kullanırken dikkat edilmesi gereken noktaları da yazmış. ürünlerin çoğu 4 - 8 hafta arasında etki edermiş. yani eğer bu doğruysa ürün etki etmedi die hemen pes etmemek gerek.

bu gibi ürünleri kullanırken bol su içmek ve kahve, çikolata, vs kafeinli şeylerden uzak durmak gerekiyormuş, göğüs büyüklüğüne etki ediyormuş.

özellikle ilacı alacağımız öğünce bol proteinli besinler tüketmek gerekiyormuş ki böylece hücrelerin yapılanması daha kolay ve hızlı olsun.

ayrıca gerginlik, sinir vs uzak durmak gerekiyormuş. düzenli olarak vücut alıştırmaları yapmak faydalı olabilirmiş.

ürünü, imalatçısının söylediği şekilde, aynı dozda ve her gün tam olarak aynı zamanda almak gerekiyormuş.

göğüslerin gelişimine kolaylık sağlamak için mümkün olduğunca sutyen takmamak gerekiyormuş (hatta mümkünse hiç takmayın diyor).

ürünleri belirtilen süre kadar kullandıktan sonra hiç işe yaramadıysa üreticiden paramızı geri istemeliymişiz.

her vücudun kimyasal yapısı farklı olduğundan, vücudumuzla en iyi uyumu sağlayacak ürünü bulmaya çalışmalıymışız.

bir de araştırdım, bu ürünlerin kendi üreticileri de söylüyor ürünü kullandıktan sonra tamamen bırakırsanız etkisi yokoluyormuş, kimi ürünlerde istenen ölçülere ulaştıktan sonra ürünü 6 ayda 1 ay kullanarak kalıcılık sağlanabileceği yazıyordu.

bu kadar araştırmadan sonra bu sağlıkçı hanımteyzemizin önerdiği ürünlerden ben de denemeye karar verdim. şansımı bir deneyeceğim...

işre ürünler ve etki oranları:

Product Safety of Ingredients Quality of Ingredients Ability to Increase Bust Size Overall Effectiveness Learn More

Clevastin™ Superior Superior Superior Excellent

Vanity™ Superior Superior Excellent Excellent

Voluptas™ Superior Excellent Excellent Excellent

Breast Success™ Superior Excellent Excellent Excellent

Latavi™ Superior Excellent Excellent Excellent

Bloussant™ Superior Excellent Very Good Excellent

Breast Actives™ Superior Excellent Excellent Very Good

New Curves™ Excellent Excellent Very Good Very Good

Bountiful Breast™ Excellent Very Good Very Good Excellent

GroBust™ Very Good Excellent Very Good Very Good

bu arada dikkatimi çekti, breast actives in sitesinde ürünümüzden memnun kalmazsanız 90 gün içinde boş kutuları getirin paranızı iade edelim diyor. yalnız bu ürünün Amerika'daki sitesiydi, yurt dışı satış var mı, varsa koşulları neler diye ayrıntılara bakmadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
aktardan sadece 12 milyona gögüs büyütücü krem aldım 2 ay kullandım gögüslerim dikleşti dirileşti bir beden de büyüdü..... ama sabırsızlık ettim 2. ay haftada 2 kere demesine rağmen HERGÜN sürdüm ALERJİ yaptı ammman dikkat edin.......

aktardan sadece 12 milyona gögüs büyütücü krem aldım 2 ay kullandım gögüslerim dikleşti dirileşti bir beden de büyüdü..... ama sabırsızlık ettim 2. ay haftada 2 kere demesine rağmen HERGÜN sürdüm ALERJİ yaptı ammman dikkat edin.......
Canım kremın adı neydi acaba

X