Göğüs büyütme ameliyatından sonra Ayaklarda Şişlik olanlar varmıydı aranızda ACİLL...

canım ayağındaki şişlik hareketsizlikten kaynaklanıyo olabilir,benim ayaklarımda değil yan tarafımda şişlik var ve 2 haftadır da geçmedi.artık bundan sonra vücudumuzdaki en ufak bir tersliği silikona bağlıyacaz ya haklı olarak ya da psikolojik olarak.mesela ne kadar sıkı giyinirsem giyineyim silikondan sonra içimde anlık beliren ürperti ve titremeler hissediyorum,silikondan önce ve silikondan sonra ,milattan sonra ve milattan önce gibi oldu benim için ve ben milattan önceki günlerimi arıyorum şimdi

slm silikonla alakası olduğunu sanmıyorum. ne kadar oldu ameliyatın? hani yeniyse ister istemez ameliyat yorgunluğuna sende dinlenmediysen (ayakta fazla kalmak gibi) ona bağlı olabilir. onun dışında silikonun ayağa vuracak bir bağlantısı yok emin ol. sevgiler.

slm silikonla alakası olduğunu sanmıyorum. ne kadar oldu ameliyatın? hani yeniyse ister istemez ameliyat yorgunluğuna sende dinlenmediysen (ayakta fazla kalmak gibi) ona bağlı olabilir. onun dışında silikonun ayağa vuracak bir bağlantısı yok emin ol. sevgiler.

Canım oturarak uyumaktan olsa gerek ayaklar hep vücut hizasının altında kaldı sanırım ondan oldu.Ameliyatı 3 ekimde oldu.Bugün tam 8.günüm.çok şükür daha iyiyim.Dün kontrolüm vardı.ilk kez göğüslerimi rahatça gördüm.Harika duruyorlarr bayıldım:)))Sporcu sütyenide olmasa..o çok sıkıcı tek sorun o birde hala sızlama tarzı bi ağrı var.Arada çok gerginlik oluyo oda acı veriyo.Ama o ağrılar kalmadı çok rahatım...Sevgiler..

X