İğneli Epilasyon göbekte iğneli lekesine çözüm

Canım benim buraya konu açmama sebep olan kişi de göbeim ve göğsüme yaptırmıştım ozaman göğsüm de birkaç ay sonra iyileşti. Göbek çok sonra iyileşti. Kırmızı lekeler vardı göğsümde de zamanla solup yok oldular. Hiç kafana takma göğüs bölgesi iyileşiyo mutlaka. Cilt kendini yeniliyo. Ama orayı bırak, ben suan baska yere gidiyorum 1 ay da iyileşiyo göğüs. Okadar yere gittimki ne uzmanım diyenlere gittim ama iyiyi kötüyü ayırt ediyorum artık. Kötü yapanlarınki bile geçti seninki de geçer

Teşekkür ederim öncelikle bilgilendirdiğiniz için 🥰 Umarım geçer iyi baktığımı düşünüyorum izi geçerse devam edicem ve bir an önce halletmek istiyorum şu tüyleri... Göbek için de gitmek istiyorum ondan da çok korkuyorum iz kalmasından.

Merhaba sizinle aynı kaderi paylaşıyorum dakikası 7.5 tl olan aşırı kendini öven bir yere temmuz 2020 de göbeğe gittim ve ekime girdik nerdeyse vaziyet bu. inanılmaz derecede moralim bozuk geçmeyecek gibi düşünüyorum kahverengi izler. büyik ihtimalle bana da yüksek akımla çalışıldı. şimdi nasıl bir yol izlemeliyim sizce yardım edin lütfen 😔😔

Eklentiler

• 41AF2C3C-DE59-46DB-B6EA-D6A6D63AA415.png
    41AF2C3C-DE59-46DB-B6EA-D6A6D63AA415.png
    399,1 KB · Görüntüleme: 122
Merhaba sizinle aynı kaderi paylaşıyorum dakikası 7.5 tl olan aşırı kendini öven bir yere temmuz 2020 de göbeğe gittim ve ekime girdik nerdeyse vaziyet bu. inanılmaz derecede moralim bozuk geçmeyecek gibi düşünüyorum kahverengi izler. büyik ihtimalle bana da yüksek akımla çalışıldı. şimdi nasıl bir yol izlemeliyim sizce yardım edin lütfen 😔😔

Merhaba emin ol benim ki daha kötüydü. Gidecek emin olabilirsin seninki batık gibi de duruo senki. Benim 2 senede anca toparlandı üstelik senin ki iyi. Sadece orda kan akışını yenilenmeyi hızlandıracak birşey yapabilirsin. Kuşburnu yağı tamanu yağı gibi lekelere iyi gelen yaglarlar masaj yapıp süreci hızlandırabilirsin. Ben de senin gibi çok korkuyordum gece gündüz araştırıyordum. Ama rahatla gecio🙂

Merhaba emin ol benim ki daha kötüydü. Gidecek emin olabilirsin seninki batık gibi de duruo senki. Benim 2 senede anca toparlandı üstelik senin ki iyi. Sadece orda kan akışını yenilenmeyi hızlandıracak birşey yapabilirsin. Kuşburnu yağı tamanu yağı gibi lekelere iyi gelen yaglarlar masaj yapıp süreci hızlandırabilirsin. Ben de senin gibi çok korkuyordum gece gündüz araştırıyordum. Ama rahatla gecio🙂
Ayy Allah razı olsun ben de gece gündüz araştırıyorum gerçekten insanın morali bozuluyor. Ama icimi ferahlattın tesekkür ederim cok🥰

Tamamen iyileşti mi lekeleriniz. Aynı sorunu yasıyorum bende

X