Göbek ve bacak yağlarını eriten kesin kür! Lütfen aldanmayınız

Rline

Guru
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2012
2.211
193
Selamlar

Göbek, basen veya kol yağları için muhteşem kürler gibi bazı kürler var internette. Örneğin; limon veya maydanoz ve yoğurt+baharat kürleri gibi.
Şuna baktınız mı?
Bu kürler ile ilgili haber ve tıklanma siteleri dışında herhangi bir klinik araştırması var mı? Uygulayıp kilo verenler nasıl ya da neden kilo veriyorlar bu ne kadar devam ediyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar

Göbek, basen veya kol yağları için muhteşem kürler gibi bazı kürler var internette. Örneğin; limon veya maydanoz ve yoğurt+baharat kürleri gibi.
Şuna baktınız mı?
Bu kürler ile ilgili haber ve tıklanma siteleri dışında herhangi bir klinik araştırması var mı? Uygulayıp kilo verenler nasıl ya da neden kilo veriyorlar bu ne kadar devam ediyor?
Belli bir bölgeyi eriten kür yoktur. İnsanlar saçma sapan şeylere inanıyor. İnsan vücudu genetiği elverdiği bölgeden kilo verir. Mesela ben mememden kilo alayım diyip alamıyorum, yada veremiyorum. Her beden farklı . Azıcık vucudun kilo kaybının nasıl olduğunu okuyan insan anlar. Az yiyeceğiz çok hareket edeceğiz, kalori açığı oluşacak. Burada enerji ihtiyacını hücrelerde olan solunumla besinleri yakarak elde edeceğiz. Yoğurt yiyip göbek yağı götüren var. Ev yoğurdu ödem attırır. Ananas su salatalık kabak bunlar fazla suyu atmamıza yardımcı olur. Derimizin altındaki su tabakası incelir. Bize kilo vermiş gibi gelirirz. Üç gün akşam meyvesi ye, hamur işini kaçır. O ödem geri gelir. Az yemek , çok hareket , 7000 kalori daha az alan vücut 1 kilo yağ kaybeder. Bunuda yapmak sabır ister

Selamlar

Şuna baktınız mı?
bölgesel mi asla değil. giden Bi kaç kilo yağdan mi tabiki hayir. vücudumuz yediğimiz gıdalardan ödem oluşturuyor. özellikle adet döneminde daha çok ödem topluyoruz. tartıda düşen o Bi kaç kilo sadece ödem vücudun sıvı kaybı ve kalıcı değil öyle bi haftada hatta üç beş günde Bi kaç kilo vermeye yarayan şeyler ve iki günde geri gelen bir uygulama. çok denedim zamanında 😁 biraz abur cubur kesip karbonhidrat yerine protein beslenip az Bi de egzersiz yada yürüyüş yapınca etkisi daha kalıcı oluyo ve vücut daha güzel toparlıyo tabi iraden varsa yapabiliyorsun bunu da 🙄

Aslında o kürlerin amacı sürüldüğünde ya da yendiğinde/içildiğinde kan akışını hızlandırıp cildi güzelleştirmek, sindirimi hizlandırmaktır. Tek başına asla zayıflatmaz ama spor ve diyetle desteklendiğinde faydası olur

X