Lazer Epilasyon Göbek bölgesi lazer,yaptıranlar bakabilir mi_?

benim göbek çizgim sert kıldı etrafıfa belirgin kahverengi kıl kadar kalın deildi ama..2 seasn göbek çizgime gittim baya inceldiii buseferde yanlar kalın durdugu için 3.seasnımda tamamen göbegimi yaptırıyorum:)bakalım yan kısımlarda nsl etkili olcak:)

Bende gideyim 2 seansta incelmesi süper=))) Göbek en çabuk biten bölge diye duydum.

Arkadaşlar selam? Göbeğe lazeri nasıl yapıyorlar? Yani jiletlemi temizliyorsunuz gitmeden önce yoksa orada kısaltıyorlar mı? bide göbeğini lazerle bitiren varmıdır?ya da tüyleri rahatsız olmayacak kdr azaltan??? merak ettim de. kaç seans ta birde?=)
leonela selam, ben daha önce bir seans gittim göbek için orda kısaltıyolar problem olmuyo ama şu var ki iğneli epilasyon hem bitme garantili hem daha ucuz hem de daha az can yakıcı bir uygulama bana göre. Çünkü ben göbeğe Nişantaşı'nda gittiğim sadec laser epilasyon yapıyoruz diyen yerde 80 verdim ama bu fiyat iğnelide 10 lirayı bulmadı bile.kafamçokkarıştı Gerisini hesap et valla canım arada bu kadar fark var. Hem de laser in şöyle bir dezavantajı var: Uygulama yapılan bölgenin çevresindeki ince tüyleri aktifleştiriyo yani kalınlaştırıyo ama iğnelide böyle bir durum yok. Ben iğneliye devam ediyorum şu an ve sadece 4 adet kıl kaldı:) memnunum çok. Bana özelden yazarsan sana da uzmanımın numarasını verebilirim.a.s.

leonela selam, ben daha önce bir seans gittim göbek için orda kısaltıyolar problem olmuyo ama şu var ki iğneli epilasyon hem bitme garantili hem daha ucuz hem de daha az can yakıcı bir uygulama bana göre. Çünkü ben göbeğe Nişantaşı'nda gittiğim sadec laser epilasyon yapıyoruz diyen yerde 80 verdim ama bu fiyat iğnelide 10 lirayı bulmadı bile.kafamçokkarıştı Gerisini hesap et valla canım arada bu kadar fark var. Hem de laser in şöyle bir dezavantajı var: Uygulama yapılan bölgenin çevresindeki ince tüyleri aktifleştiriyo yani kalınlaştırıyo ama iğnelide böyle bir durum yok. Ben iğneliye devam ediyorum şu an ve sadece 4 adet kıl kaldı:) memnunum çok. Bana özelden yazarsan sana da uzmanımın numarasını verebilirim.a.s.

çok güzel bir haber :) kaydirigubbakcemile5

Arkadaşlar selam? Göbeğe lazeri nasıl yapıyorlar? Yani jiletlemi temizliyorsunuz gitmeden önce yoksa orada kısaltıyorlar mı? bide göbeğini lazerle bitiren varmıdır?ya da tüyleri rahatsız olmayacak kdr azaltan??? merak ettim de. kaç seans ta birde?=)

selam leonela ben daha önce nişantaşında çok iyi bir yerde laser epilasyon yaptırdım göbek bölgesine ve orda traş ettiler sonra da uygulama yapıldı. 80 TL tuttu ve bir daha gitmedim çok canım yandı çünkü. Ve bitme garantisi vermemeleri cabası. İğneliye başladım kolum için daha sonra ve uzmanım göbeğimi de temizledi daha ilk seanstan sonra bile çok etkili oldu üstelik çok daha ucuza mal oldu bana 8-10 Tl gibi bişey tuttu. Hem çok titiz hem de uygun fiyatla çalışıyo. Sonunda tamamen bitme garantisi de var ve lazerdeki gibi uzuuunn seanslar gerekmiyo:CüvCüv: isteyen olursa uzmanımın telefonunu verebilirim özelden sorarsanız Bağdat Caddesinde yeri

Açıkçası ben de olumsuz bir şey olabileceğini sanmıyorum=/ yaptıracağım.Ama komple karın ücretimi alacaklar göbek mi bilemedim=)

Leonela ben göbek bölgesine geçen yıl Nişantaşında bir yere lazer epilasyon yaptırdım 80 Tl ödedim ve tek seans olduğu için de hiçbişey farketmedi, etraftaki kılları aktifleştirme ihtimaline karşı da uyardılar. Ama kolum için iğneliye başladığımda göbeğimi de gösterdim ve ordakileri de aldı yaklaşık 8 Tl tuttu sanırım 1 aydan biraz fazla bir zaman geçti sanırım bazıları hiç çıkmadı çıkanlarda çok ince görünüyo. ığneli yap bence hiç laserle zaman kaybetme.zemuszemus

Leonela ben göbek bölgesine geçen yıl Nişantaşında bir yere lazer epilasyon yaptırdım 80 Tl ödedim ve tek seans olduğu için de hiçbişey farketmedi, etraftaki kılları aktifleştirme ihtimaline karşı da uyardılar. Ama kolum için iğneliye başladığımda göbeğimi de gösterdim ve ordakileri de aldı yaklaşık 8 Tl tuttu sanırım 1 aydan biraz fazla bir zaman geçti sanırım bazıları hiç çıkmadı çıkanlarda çok ince görünüyo. İğneli yap bence hiç laserle zaman kaybetme.zemuszemus

Sanirim haklisin igneli denemeliyiiim:/ ben izmirdeyim ama maleseeef:KK43: gaza getirdin beni:)

Sanirim haklisin igneli denemeliyiiim:/ ben izmirdeyim ama maleseeef:KK43: gaza getirdin beni:)

İzmir de bu işi iyi yapan bi uzman bulup işe başla derim. Bulamazsan da sırf bunun için ayda 1 İstanbul a gelinir mi? belki de gelinir:) İğneli diyorum başka da bişey demiyorum. Laser değil kesinlikle. İğneli :lepi:

ben lazere başladım, göbek değil gerçi de.. göbekte çok az ama rahatsız edici var bende de oraları iğneliye gitmeyi düşünüyorum. izmirdeymişsin madem, karşıyakalı bir abla var forumda da yazıyor. aysepilasyon nicki. arkadaşım gitti ona iki sefer k.altına. göbek ve göğüs ucu da bikaç tane varmış aldırmış. memnun kaldı gayet. ben de gidersem ona gidicem:KK66:

Ben de gittim göbek ve bel için lazere. Çizgi şeklinde ortada daha kalınca tüyler vardı göbeğimde yanlarda da inceler vardı hep, belde de ince sayılacak şekilde... Benim gözüme hepsi batıyordu. 2-3 merkezle görüştüm, çoğu görmeyeceğini söyledi ancak ben denemek istedim. 3-4 seans gittim ve sonuç yok diyebilirim. Lazer ince tüyleri görmüyor yani bu fikre çok direnmemek lazım sanırım :) Ama yayılma filan olmadı Allahtan, tabi bu herkesde olmaz anlamına gelmiyor benim şansıma. Şu an iğneliye gidiyorum ve memnununm. 1 seferde yarısı filan gitti gibi.

katılıyorum lazer görmüyor benimde göbekte vardı baya inceldi göbek tüylerimi şu ana hala biraz var ama çok fazla değil bi kaç seansta biter gibi......

leonela, aynı senin tarif ettiğin gibi göbek deliğimin altında, 2-3 parmak üzerinde ve 1er parmak yanlarında benim de tüylerim var.
4 ay öncesine kadar tek bir tüy bile kalmamıştı lazer sayesinde. 5-6 seans gitmiştim ve ben de bembeyazım. yazın bikini giydiğinde rahatsız edici oluyordu. Benim yaptırdığım lazer cihazı jelli değil, anında etkisini gösteren soğuk hava üfleyen bir cihazdı. Sonra hamile kaldım ve acı haber tüylerim geri döndü. Özellikle göbek bölgemdekiler. Bacaklarımdakiler hala yok çok şükür ama genital ve göbeğimdekiler tekrar canlanmaya başladı.
Doktorum hamilelikte lazere falan başa çıkamazsın tüylerinle, bunlar hormonlarla alakalı dedi. Hamilelikten sonra geçeceğini, geçmezse emzirme döneminden sonra devam edebileceğimi söyledi.

Ama söyliyeyim, bembeyazsan ve koyu renk tüylerin varsa, dediğim soğuk hava üfleyen model cihazla en fazla 6 seansta tamamen kurtuluyorsun! Genital bölgemde bile daha az var göbeğimdekinden :KK70:

Zeynopcum aslında evet hamileliktekiler dökülüyormuş sonra=) Hatta ve hatta evlenmeden önce bile göbeği tüylü olanlar,doğumdan sonra döküldüklerini söylüyorlar=))) Peki senin dediğin tüm karın olarak mı yoksa göbek olarak mı kabul edildi??? Hani böyle ayva tüyüne dönseler dert etmeyeceğim zaten=) Böyle kalmalarından iyidir yani=)

Zeynopcum aslında evet hamileliktekiler dökülüyormuş sonra=) Hatta ve hatta evlenmeden önce bile göbeği tüylü olanlar,doğumdan sonra döküldüklerini söylüyorlar=))) Peki senin dediğin tüm karın olarak mı yoksa göbek olarak mı kabul edildi??? Hani böyle ayva tüyüne dönseler dert etmeyeceğim zaten=) Böyle kalmalarından iyidir yani=)

Bu arada ben aslında bıyık için başlamıştım lasere, 2 sene önce. sonra koltuk altı, sonra genital, bacak derken kontrol seanslarında şuramda da tüy var, buramda da kıl var diye göbeğime ve göğüs uçlarıma da yaptırdım :)) Sağolsunlar göbekten ve göğüs ucundan hiç para almadılar benden. Bacaklarım, bıyık bölgem sıfır, tertemiz. Koltuk altımda biraz kaldı sarı, marı,...

Göbeğime sanırım 5 senas falan gittim, benimkiler oldukça minik ayva tüyü olarak kaldı (kalmıştı). Yani mesela belinin yanındaki tüyler gibi.. Belirsiz bir haldelerdi. Pürüzsüzdü. Şimdi coştu desem yeridir :/

Bu arada ben aslında bıyık için başlamıştım lasere, 2 sene önce. sonra koltuk altı, sonra genital, bacak derken kontrol seanslarında şuramda da tüy var, buramda da kıl var diye göbeğime ve göğüs uçlarıma da yaptırdım :)) Sağolsunlar göbekten ve göğüs ucundan hiç para almadılar benden. Bacaklarım, bıyık bölgem sıfır, tertemiz. Koltuk altımda biraz kaldı sarı, marı,...

Göbeğime sanırım 5 senas falan gittim, benimkiler oldukça minik ayva tüyü olarak kaldı (kalmıştı). Yani mesela belinin yanındaki tüyler gibi.. Belirsiz bir haldelerdi. Pürüzsüzdü. Şimdi coştu desem yeridir :/

Ne kadar zamanda coştu?

Ne kadar zamanda coştu?

2009 kasımdan beri, yani hamile kaldığımdan beri gitmedim ve yaklaşık 1 aydır beni rahatsız edecek kadar coştular. İlk zamanlar çok etkilemiyordu ama ultrasona girerken falan artık utanır oldum ve bir kaç kere kendim kestim :KK43: Keşke dokunmasaymışım, başka arkadaşlarımda da gördüm daha da beterleri varmış :KK43:
Ve işin iyi ama benim için kötü yanı doğumdan bir süre sonra döküldükleri söyleniyor... Keşke hiç kesmeseydim diyorum şimdi... haftada bir ufak traş aletiyle kesiyorum onları. 3cm2lik bir alanda benimkiler...

sonra tekrar cıkmafı bitti mi benim gobek deliginin altinda serit gibi siyah tuylerim var diger kisimlarda cok daha ince gri tarzı tüylerim var ne yapim bilmoyom. Ignelide iz birakir diye korkiyorum. Yani igneliyle bence lazerdeki gibi puruzsuz iz olmaz

son
benim göbek çizgim sert kıldı etrafıfa belirgin kahverengi kıl kadar kalın deildi ama..2 seasn göbek çizgime gittim baya inceldiii buseferde yanlar kalın durdugu için 3.seasnımda tamamen göbegimi yaptırıyorum:)bakalım yan kısımlarda nsl etkili olcak:)
sonuc nasil oldu komple kurtulduniz mu

Ben göbeğime şerit şeklinde değil komple her tarafına yaptırıyorum şuana kadar 5 defa gittim ve azalma tüylerde hafif kopmalar var. Cildim hassas olduğu için kızarıklık ve yara oldu ilk 2 3 sefer ancak yara kremi kullandım ve geçti hiç iz kalmadı. Ben gayet memnunum iyi ve güvenilir bir yerde yaptırılabilir kesinlikle

Hangi lazere gittiniz bende giriyorum alexandreye sanırım yanlış yazdım ama hiç bi etki etmedi birde kaç seansta kurtuldunuz

X