Gizli yatırımlar

asutay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2008
527
4
arkadaşlar eşimin benden gizli yatırım yaptığından şüpheleniyorum.eşimin maaş hesabı dışında hesabı olup olmadığını öğrenmemin bir yolu var mı? biliyorsanız lütfen yardım cı olun.

vallahi kadınlar korkulur bizden. Araştırdığımız şeye bak :)
Ama haklısın güzelim, ben de merak ediyorum. Ama bu bilgiler gizlidir heralde.

bak bu çok kötü bir durum.Eşimin maaş kartı bende zira işlerinin yogunlugundan para çekmeye vakti olmuyor. ancak para harcamaya vakit bulabiliyor. eşin sende güvensizlik yarattıysa bu çok kötü. eşimden gizli çeysek altın dahi almam, eşlerin birbiri arasında para hesabı yapması güven ilişkisini zedeliyor, benim eşim biraz uç örnek ama araba, banka hesabı gibi şeyleri üzrime yapar, böyle şeyler uğraştırma beni diye. eşinin banka hesabına nasıl ulaşabilecegine bankacı arkadaslar yardımcı olsun.

eğer senden kısarak biriktirmiyorsa sorun yapma bence ablacım bakarsın bir gün sana gelir ben para biriktiriyordum hadi gel ev bakalım falan der yada başka birşey:1rolleyes:
ama güvensizlik çok kötü bencede tüm hesapların bir olması ve iki tarafın birbirlerinden haberdar olması gerek diye düşünüyoruma.s

bak bu çok kötü bir durum.Eşimin maaş kartı bende zira işlerinin yogunlugundan para çekmeye vakti olmuyor. ancak para harcamaya vakit bulabiliyor. eşin sende güvensizlik yarattıysa bu çok kötü. eşimden gizli çeysek altın dahi almam, eşlerin birbiri arasında para hesabı yapması güven ilişkisini zedeliyor, benim eşim biraz uç örnek ama araba, banka hesabı gibi şeyleri üzrime yapar, böyle şeyler uğraştırma beni diye. eşinin banka hesabına nasıl ulaşabilecegine bankacı arkadaslar yardımcı olsun.

kişi 18 yaşından büyük ve akıl sağlığı yerindeyse, bir talimat /vekaletname olmadan :kahve:eşi,annesi babası dahi olsa, 3. kişilere hiç bir şekilde hesap no, bakiye tutarı, kredi kartı borcu bilgileri bankalar tarafından verilmez. :kahve:

X