Bebek Beslenmesi Giyilebilir Göğüs Pompası

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

ffestinalente

Nirvana
Pro Üye
22 Mayıs 2012
10.271
28.255
Merhaba
Giyilebilir göğüs pompası kullanan ve memnun olan anne var mı aramızda? Ağustosta doğum yapacağım ve ilk bebeğim. Eller serbest modda süt sağma fikrinden çok hoşlanıyorum 😅 tecrübeniz var ise ve benimle paylaşırsanız çok sevinirim.

Merhaba
Giyilebilir göğüs pompası kullanan ve memnun olan anne var mı aramızda? Ağustosta doğum yapacağım ve ilk bebeğim. Eller serbest modda süt sağma fikrinden çok hoşlanıyorum 😅 tecrübeniz var ise ve benimle paylaşırsanız çok sevinirim.
Bende almayı düşünüyorum kullanan varsa yorum lazım 😀

Medelanın pompayı sabitlemek için sütyenleri var ben onlardan kullanmıştım.
İş yerinde sağım yaparken rahat oluyor. Süt sağma odasına giderken bir yandan mail okuyorsun bir yandan sütler geliyor. Bir yandan cevap yazıyorsun ortalıktan kaybolduğun farkedilmiyor. Ama bu tarz kullanmadım bunlar da kullanışlı duruyor.

Teşekkür ederim. Kullanımı nasıl? Hareket kısıtlılığı var mı? Mesela yatarken yapabilir miyim? Veya takılıyken eğilebilir miyim,
yatarken kullanmayı hiç denemedim aradan sızar diye eğer sütyen sıkı tutuyorsa hafifçe eğilmede sıkıntj yaşamadım ama biraz bolsa kayabiliyor. bu modelle ilgili beğenmediğim şey sağıp sağmadığınu çok rahat göremiyosunuz ben telefonun ışığıyla falan bakıyorum. bir de meme ucu yeri 24 mm ölçüsünde.eğer göğüs ucunuz bundan büyükse yara yapabilir

X