Gıdı Eritme Kürleri

Asasdasdaf

Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2014
225
88
Gıdı Eritme Maskesi 1 yemek kaşığı deniz tuzu, 1 yemek kaşığı buğday çimi 1 yemek kaşığı yosun 1 yemek kaşığı gliserin 1 yemek kaşığı damıtılmış su ( ütüde bulunan su ) 1 yemek kaşığı karbonat 1 yemek kaşığı sodyum Gıdı Eritme Maskesinin Yapılışı : Cam bir kasede bütün malzemeleri eşit şekilde koyun ve tahta bir kaşıkla karıştırın. Hazırladığınız malzemeleri çene altınıza masaj yaparak uygulayın. 1 saat 20 dakika bu karışım kaldıktan sonra yıkayın. Gıdı sarkmaları için etkili bir maske tarifidir.
Gıdı Eritme Egzersizleri Çene altında meydana gelen sarkmaları gıdı eritme egzersizleri yoluyla giderebilirsiniz. Egzersizleri uygulayarak çene altınızı ameliyat olmadan daha gergin bir hale getirebilirsiniz. Günde 5 dakikanızı ayırarak bu egzersizleri uygulamanız mümkün. Gıdı bölgenizde sarkmalar meydana gelmeye başladıysa zaman kaybetmeden gıdı eritme egzersizlerini uygulamaya başlayabilirsiniz. Gıdı Eritme Egzersizi Çene altı egzersizine geçmeden önce bir sandalyeye oturmanız iyi olacaktır. Kullanacağınız sandalye kolu olmayan sert bir sandalye olabilir. Sandalyeye oturun ve kafanızı sandalyeye dayayın. Kollarınızı aşağıya doğru serbestçe bırakın. Geriye doğru yaslanarak omuzlarınızı dik bir konumda tutun ve omuzlarınızı germeden arkaya doğru atın. Sonrasında başınızı arkaya doğru atın. Başınızı arkaya attığınızda ağzınızı açın ve yavaşça kapatın. Bu şekilde başınız arkada ağız açma ve kapama hareketini 10 kez tekrarlayın. Sabah, öğle ve akşam olmak üzere günde 3 kez ve 10’ar kez hareketi tekrarlayın.

Merhaba, Ben 45 yaşımdayım, 25 yaşında bir kızım var. hem burun estetiği hem de gıdı vaser liposuction yaptırdım, aynı ameliyatta 2 doktor yaptı. Gıdı estetiği yapan Dr Cengizhan Ekizceli. Burnumdan memnunum (nihat kaya). Fakat dün gıdı için biraz tedirginim. Dün Dr Cengizhan beye kontrole gittim, iyileşme iyi, bunlar normal, 1 ay sonra gene bakalım dedi. 9. günüm bugün, biliyorum çok erken. İlk başta boynumun sol tarafı çok şişti, 2.gün indi ve boğazımı iple sıkmışlar gibi mordu. Korse takıyorum, gün gün düzeliyor. Benim cildim de oldukça kalitesiz. Dr un dediğine göre sarkma fazla olduğu için çok uğraşmışlar. Şimdi o morluklar epey geçti, genel görünümünden memnunum ama boynumun çene altı hizasında 5 tane çökme gibi, dalga gibi bir şey var. En az 3 ayda boyun düzeliyormuş. Kızım ilk günden beri sabah akşam korseyi çıkarıp, boynumu havalandırıyor ve 10 dakika masaj yapıyor, bu masada doktorun verdiği merhem ve sarı kantoron yağına ek, ben soğutucu krem ve Vela contour denilen bir serum da kullanıyorum. Bilmiyorum, tecrübeli arkadaşlar bir şeyler yazsın lütfen. Şimdi ameliyatsız halimi, ilk yapıldığı ilk üç gün ve bugün çekilen fotoları paylaşacağım, zaten hemen anlaşılıyor

Eklentiler

• PhotoGrid_1600336130285.jpg
    PhotoGrid_1600336130285.jpg
    625 KB · Görüntüleme: 415
  • PhotoGrid_1600336211132.jpg
    PhotoGrid_1600336211132.jpg
    568,9 KB · Görüntüleme: 405
  • Screenshot_20200727-185609.png
    Screenshot_20200727-185609.png
    325,8 KB · Görüntüleme: 250
X