Gıda intolerans testi yaptıran varmı acill(istanbul)

uguurbocegii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2020
790
323
28
Merhabalar karnımda sürekli bir şişkinlik ve kabızlık yada ishal var midem sorunlu artık çok rahatsız olmaya başladım ayrıca hipotiroit var istanbulda gıda intolerans testi yaptırıp memnun kaldığımız biyer var mı

kuzenim yaptırmıştı,süte.glutene.fasulyeye coğu yiyeceğe alerjisi çıktı.benimde glutene var.bence esdoskopi yaptırın ama bagırsagınıza kadar baktırın

Gıda intoleransı testi tamamen uyduruk bir kaç doktordan duydum yıllar önce yaptırdım her sey yasak nerdeyse hepsi de günlük yiyeceklerimiz

Huzursuz bağırsak sendromu var bende. Yaşadığınız çoğu şeyi yaşıyorum. İlk önce gastroentorolojiye randevun alın

Gastroenterolojiye doktoruna gidiyorsunuz yada dahiliyeye o yönlendiriyor zaten.kan testinde ve endoskopide çıkıyor zaten.
Benimde yemeklerden sonra midem şişiyor ve midem çok yanıyor. Sabah uyanınca ne güzel inmiş oluyor. Zayıf değilim zaten ama göbek çıkınca kıyafetlerde güzel durmuyor 😀

Benimde yemeklerden sonra midem şişiyor ve midem çok yanıyor. Sabah uyanınca ne güzel inmiş oluyor. Zayıf değilim zaten ama göbek çıkınca kıyafetlerde güzel durmuyor 😀
Benimde öyle oluyordu sabah kalkıyorum şişlik yok .gün içinde yemek yiyince ağrıyıp şişiyordu.zaten kiloda var iyice şişiyordu:) şimdi glutensiz besleniyorum çok fazla şişlik olmuyor

Huzursuz bağırsak sendromu var bende. Yaşadığınız çoğu şeyi yaşıyorum. İlk önce gastroentorolojiye randevun alın
Merhaba, bende de var. Kolonoskopi yaptırdım temiz çıktı daha 23 yaşındayım.. Kabızlık ve mide hazımsızlığı ile başladı bende.. Gerçekten zor bi durum hala bi yol bulamadım tam düzeldim derken tekrar böyle oluyorum..

Merhaba, bende de var. Kolonoskopi yaptırdım temiz çıktı daha 23 yaşındayım.. Kabızlık ve mide hazımsızlığı ile başladı bende.. Gerçekten zor bi durum hala bi yol bulamadım tam düzeldim derken tekrar böyle oluyorum..
Maalesef net bi çözümü yok. Stres en belirgin nedeni ama günümüzde stresten uzak durmak çok zor. Ben hissettiğimde zeytinyağı içiyorum en azından kabızlık geçince baş ağrısından kurtuluyorum.

X